Jodła Nordmanna Szlachetna

Jodła Nordmanna Szlachetna to niezwykle rozłożysta choinka inspirowana bajkowym, górskim krajobrazem. Jej gałęzie są długie i bogate w ciemnozielone igły.
Po rozłożeniu średnica drzewka sięga ponad metr.

Jodła Nordmanna Szlachetna Biała

Sztuczna choinka jak prawdziwa? Tak, to możliwe! Poznaj model Jodła Nordmanna Szlachetna. Piętra z długimi i krótkim gałęziami zostały ułożone naprzemiennie, a dwa najniższe poziomy dodatkowo wzmocnione. Gałęzie pomieszczą lampki choinkowe i kilkadziesiąt bombek.

Przyozdobiona sztuczna choinka Jodła Nordmanna Szlachetna jest niezwykłą dekoracją, która wprowadza szczególną, świąteczną atmosferę. Aby uzyskać naprawdę wyjątkowy efekt, na rozłożenie drzewka i jego dekorację należy poświęcić ok. 60 minut. Ubieranie choinki z rodziną to świetny sposób na wspólne spędzenie czasu. Sztuczna choinka FairyTrees zachwyca swoim wyglądem oraz jakością wykonania.

Igły są wytrzymałe dzięki wykonaniu z folii PVC i PU, a tipsy zostały tak zaprojektowane, aby mogły być układane w dowolnym kierunku bez ryzyka ich uszkodzenia. Igły PVC umieszczono przy pniu, gdzie nadają choince bujnego wyglądu, a igły PU charakteryzują się realistycznym wyglądem.

Sztuczna choinka FairyTrees jest wyposażona w drewniany stojak, który zapewnia drzewku stabilność. Stojak jest składany i łatwy w montażu.

Wysokość choinki jest mierzona ze stojakiem.

Nasi klienci również kupują:

FairyTrees dba o Ciebie i o środowisko

Dla podkreślenia dbałości o środowisko w produkcji jest stosowana samogasnąca folia PVC najwyższej jakości. Materiał nie zawiera szkodliwego plastyfikatora. Sztuczna choinka FairyTrees to sposób ograniczenie wycinki drzew. Do jej stworzenia są stosowane materiały nadające się do ponownego przetworzenia.

Przechowywanie sztucznej choinki

Odpowiednie przechowywanie choinki ma wpływ na jej stan. Aby sztuczna choinka FairyTrees zachowała swój estetyczny wygląd przez wiele sezonów, powinna być przechowywana w specjalnym worku lub kartonie i w pomieszczeniu o temperaturze otoczenia do 25°C, np. w piwnicy lub garażu.

WysokośćŚrednicaLiczba pięterMateriałSzyszkiStojakWagaWysokość czubkaWysokość podstawyLiczba tipsówMasa perłowaŚniegKolor pnia
150 cm98 cm14PVC, PUNieDrewniany6 kg25 cm23 cm421NieNieZielony
180 cm115 cm16PVC, PUNieDrewniany7.5 kg27 cm24 cm595NieNieZielony
220 cm136 cm18PVC, PUNieDrewniany11 kg30 cm25 cm927NieNieZielony
Każda sztuczna choinka jest ręcznie robiona, dlatego dane przedstawione w tabeli należy traktować orientacyjnie.

Szybka i bezpieczna wysyłka

Sztuczne choinki FairyTrees są pakowane w 5-warstwowy karton o gramaturze 870 g/m2 i fali BC wyposażony we wkładkę tworzącą drugie dno i ścianki. Opakowanie jest zszywane w pięciu miejscach i dodatkowo zabezpieczane taśmą z logo FairyTrees. Zszywki uniemożliwiają pracę kartonu w trakcie transportu, dzięki czemu jest mniej podatne na zniszczenia niż jego standardowe odpowiedniki.

Opakowanie posiada logo FairyTrees, co znacząco ułatwia jego znalezienie w miejscu przechowywania.

Wymiary kartonów podane w tabeli są orientacyjne i mogą nieznacznie się różnić przy niektórych modelach. Dokładne dane są dostępne w karcie technicznej każdej choinki.

ChoinkaWymiary kartonu
120 cm79 x 19.5 x 23 cm
150 cm118 x 26 x 30 cm
180 cm118 x 26 x 30 cm
220 cm118 x 26 x 37 cm
250 cm118 x 24 x 40 cm
Instrukcja
montażu
Karta
produktu

Jodła

Abies nordmanniana

Wysokie zimozielone drzewo (nawet do 60 m) należące do rodziny sosnowatych. Ciemnozielone, miękkie i długie igliwie tworzy gęstą koronę.

Drzewo bardzo lubi ciepłe, dobrze nasłonecznione miejsca oraz wilgotne powietrze. Źle znosi wysokie temperatury, susze i zanieczyszczenia. W Europie jodła jest chętnie wybierana jako choinka na święta Bożego Narodzenia ze względu na swój stożkowaty, regularny kształt i spiczasty wierzchołek, które doskonale eksponują dekoracje świąteczne.

JODŁA BAWARSKA PREMIUM PU

© FairyTrees 2024