Jodła Nordmanna Szlachetna Biała

Naturalnie piękna do złudzenia przypominająca żywą choinkę Jodła Nordmanna Szlachetna Biała z najnowszej kolekcji FairyTrees wyróżnia się białymi końcówkami, które wyglądają jak przyprószone śniegiem.

Jodła Nordmanna Szlachetna Biała

Jodła Nordmanna Szlachetna Biała marki FairyTrees łączy wszystkie najważniejsze zalety sztucznej choinki premium oraz wygląd prawdziwej jodły. Drzewko zostało wykonane ręcznie w UE z dbałością o najmniejszy szczegół. Naturalnie wyglądające gałęzie są wzmocnione (PVC) wewnątrz drzewka i mają wysokiej jakości końcówki wykonane z PU. Zabarwione na biało do złudzenia przypominają te w lesie, delikatnie przyprószone śniegiem.

Święta bez opadających igieł? Możliwość samodzielnego decydowania o objętości? Tak, to możliwe! Gałęzie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można je było wyginać w dowolnym kierunku. Dzięki temu sam decydujesz o kształcie i gęstości drzewka.

Aby uzyskać idealny efekt końcowy, pierwszą rzeczą, którą zalecamy, jest ułożenie wszystkich gałęzi z niższych pięter. Jest to najprostszy i najwygodniejszy sposób kontrolowania prezentacji drzewka podczas rozkładania. Aby uzyskać efekt jak na zdjęciach, należy poświęcić około 60 minut na wyrównanie gałęzi i udekorowanie drzewka.

Sztuczna choinka FairyTrees jest wyposażona w drewniany stojak, który zapewnia drzewku stabilność. Stojak jest składany i łatwy w montażu.

Wysokość choinki jest mierzona ze stojakiem.

FairyTrees dba o Ciebie i o środowisko

Dla podkreślenia dbałości o środowisko w produkcji jest stosowana samogasnąca folia PVC najwyższej jakości. Materiał nie zawiera szkodliwego plastyfikatora. Sztuczna choinka FairyTrees to sposób ograniczenie wycinki drzew. Do jej stworzenia są stosowane materiały nadające się do ponownego przetworzenia.

Przechowywanie sztucznej choinki

Odpowiednie przechowywanie choinki ma wpływ na jej stan. Aby sztuczna choinka FairyTrees zachowała swój estetyczny wygląd przez wiele sezonów, powinna być przechowywana w specjalnym worku lub kartonie i w pomieszczeniu o temperaturze otoczenia do 25°C, np. w piwnicy lub garażu.

WysokośćŚrednicaLiczba pięterMateriałSzyszkiStojakWagaWysokość czubkaWysokość podstawyLiczba tipsówMasa perłowaŚniegKolor pnia
150 cm98 cm14PVC, PUNieDrewniany6.4 kg25 cm23 cm481NieNieZielony
180 cm115 cm16PVC, PUNieDrewniany8.8 kg27 cm23 cm723NieNieZielony
220 cm136 cm19PVC, PUNieDrewniany13 kg30 cm25 cm1050NieNieZielony
Każda sztuczna choinka jest ręcznie robiona, dlatego dane przedstawione w tabeli należy traktować orientacyjnie.

Szybka i bezpieczna wysyłka

Sztuczne choinki FairyTrees są pakowane w 5-warstwowy karton o gramaturze 870 g/m2 i fali BC wyposażony we wkładkę tworzącą drugie dno i ścianki. Opakowanie jest zszywane w pięciu miejscach i dodatkowo zabezpieczane taśmą z logo FairyTrees. Zszywki uniemożliwiają pracę kartonu w trakcie transportu, dzięki czemu jest mniej podatne na zniszczenia niż jego standardowe odpowiedniki.

Opakowanie posiada logo FairyTrees, co znacząco ułatwia jego znalezienie w miejscu przechowywania.

Wymiary kartonów podane w tabeli są orientacyjne i mogą nieznacznie się różnić przy niektórych modelach. Dokładne dane są dostępne w karcie technicznej każdej choinki.

ChoinkaWymiary kartonu
120 cm79 x 19.5 x 23 cm
150 cm118 x 26 x 30 cm
180 cm118 x 26 x 30 cm
220 cm118 x 26 x 37 cm
250 cm118 x 24 x 40 cm
Instrukcja
montażu
Karta
produktu

Jodła

Abies nordmanniana

Wysokie zimozielone drzewo (nawet do 60 m) należące do rodziny sosnowatych. Ciemnozielone, miękkie i długie igliwie tworzy gęstą koronę.

Drzewo bardzo lubi ciepłe, dobrze nasłonecznione miejsca oraz wilgotne powietrze. Źle znosi wysokie temperatury, susze i zanieczyszczenia. W Europie jodła jest chętnie wybierana jako choinka na święta Bożego Narodzenia ze względu na swój stożkowaty, regularny kształt i spiczasty wierzchołek, które doskonale eksponują dekoracje świąteczne.

© FairyTrees 2024