Producent sztucznych
choinek

Choinki FairyTrees są już nieodłączonym elementem świąt Bożego Narodzenia w wielu domach w całej Europie.

Tworzymy magię świąt

Sekret ich popularności tkwi w solidnym wykonaniu, na jakie kładziemy nacisk od samego początku istnienia marki.

Słuchanie opinii odbiorców i nieustanna chęć rozwoju sprawiła, że co roku wprowadzamy kolejne udoskonalone modele choinek. Aktualnie w ofercie znajdują się świerki, sosny i jodły – najpopularniejsze gatunki świątecznych drzewek.

Tworząc markę FairyTrees, pragnęliśmy ułatwić przygotowania świąteczne, które dla wielu bywają równie pięknym, co i stresującym czasem. Naszym celem było stworzenie choinki, która będzie zachwycać swoim wyglądem oraz będzie prosta w obsłudze.

FairyTrees to także dekoracje świąteczne. Kolorowe bombki i lampki choinkowe stanowią doskonałe uzupełnienie dla naszych choinek i pomagają w stworzeniu zjawiskowych aranżacji.

O nas

Najpiękniejsze sztuczne choinki

Choinki FairyTrees są wykonywane z niezwykle odpornych i trwałych tworzyw sztucznych z wykorzystaniem naturalnych materiałów i ozdób. Nasze choinki świąteczne wyróżniają się jakością. Starannie dopracowane detale sprawiają, że dekoracje wyglądają jak ich naturalne odpowiedniki.

Technologia w zgodzie z naturą

Zadbaliśmy o to, aby dekoracje były bezpieczne dla środowiska i najmłodszych. Dzięki nowoczesnym sposobom produkcji można je poddawać procesowi recyklingu. Choinki są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Mogą służyć przez wiele lat bez utraty swojego wdzięku.

© FairyTrees 2024