Sztuczna choinka
Jodła Bawarska Premium PU

Elegancja i natura – tak w dwóch słowach można określić nowość w ofercie FairyTrees, czyli Jodłę Bawarską. Bujne, gęste gałązki układają się w stożkowatą całość, która przypomina dziko rosnące jodły środkowej i południowej Europy.

JODŁA BAWARSKA PREMIUM PU

Jodła Bawarska Premium PU

Soczyście zielona Jodła Bawarska zachwyci swoim wyglądem każdego konesera świątecznych dekoracji. Drzewko wspaniale prezentuje się zarówno w klasycznych aranżacjach jak i bardziej nowoczesnych.

Na prostym, smukłym pniu osadzono stożkowatą koronę, zbudowaną z gęstych i naturalnie ułożonych gałązek. Dzięki takiej konstrukcji drzewko wygląda jak dziko rosnąca jodła w bawarskim lesie. Poszczególne tipsy można układać według własnych upodobań w dowolnym kierunku. W zależności od preferencji – choinka może być szeroka i rozłożysta lub bardziej skromna i elegancka.

Sztuczna choinka zaprojektowana ze szczególną dbałością o detale, będzie się świetnie prezentować w każdej aranżacji. Piękne, połyskujące bombki i światełka dopełnią całości. Jodła Bawarska wprowadzi prawdziwie świąteczną atmosferę do każdego domu.

Sztuczna choinka klasy premium z PU i PVC

Jodła Bawarska to model klasy premium w kolekcji FairyTrees. Igliwie powstało z połączenia wysokiej jakości tworzyw PU i PVC. Tipsy wykonane z PVC znajdujące się tuż przy pniu, nadają choince bujności. Igły z PVC są cieńsze, ale gęściej rozmieszczone. Te z PU znajdują się na końcach gałązek, idealnie odwzorowując prawdziwe igliwie.

Drzewko FairyTrees jest wyposażone w drewniany stojak, który zapewnia choince stabilność. Stojak jest ekologiczny, składany i łatwy w montażu.

Wysokość choinki jest mierzona ze stojakiem.

FairyTrees dba o Ciebie i o środowisko

Dla podkreślenia dbałości o środowisko w produkcji jest stosowana samogasnąca folia PVC najwyższej jakości. Materiał nie zawiera szkodliwego plastyfikatora. Sztuczna choinka FairyTrees to sposób ograniczenie wycinki drzew. Do jej stworzenia są stosowane materiały nadające się do ponownego przetworzenia.

Przechowywanie sztucznej choinki

Odpowiednie przechowywanie choinki ma wpływ na jej stan. Aby sztuczna choinka FairyTrees zachowała swój estetyczny wygląd przez wiele sezonów, powinna być przechowywana w specjalnym worku lub kartonie i w pomieszczeniu o temperaturze otoczenia do 25°C, np. w piwnicy lub garażu.

WysokośćŚrednicaLiczba pięterMateriałSzyszkiStojakWagaWysokość czubkaWysokość podstawyLiczba tipsówMasa perłowaŚniegKolor pnia
180 cm125 cm16PVC, PUNieDrewniany8.0 kg27 cm26 cm823TakTakZielony
220 cm150 cm18PVC, PUNieDrewniany13.0 kg28 cm26 cm1238TakTakZielony
Każda sztuczna choinka jest ręcznie robiona, dlatego dane przedstawione w tabeli należy traktować orientacyjnie.

Szybka i bezpieczna wysyłka

Sztuczne choinki FairyTrees są pakowane w 5-warstwowy karton o gramaturze 870 g/m2 i fali BC wyposażony we wkładkę tworzącą drugie dno i ścianki. Opakowanie jest zszywane w pięciu miejscach i dodatkowo zabezpieczane taśmą z logo FairyTrees. Zszywki uniemożliwiają pracę kartonu w trakcie transportu, dzięki czemu jest mniej podatne na zniszczenia niż jego standardowe odpowiedniki.

Wszystkie elementy choinki są złączone paskami rzepowymi. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na szybkie rozpakowanie drzewka, a po sezonie zapakowanie go z powrotem do kartonu. Opakowanie posiada logo FairyTrees, co znacząco ułatwia jego znalezienie w miejscu przechowywania.

Wymiary kartonów podane w tabeli są orientacyjne i mogą nieznacznie się różnić przy niektórych modelach. Dokładne dane są dostępne w karcie technicznej każdej choinki.

ChoinkaWymiary kartonu
120 cm105 x 22 x 22 cm
150 cm110 x 26 x 26 cm
180 cm119 x 27 x 29 cm
220 cm119 x 30 x 30 cm
250 cm119 x 35 x 35 cm
Instrukcja
montażu
Karta
produktu

Jodła

Abies nordmanniana

Wysokie zimozielone drzewo (nawet do 60 m) należące do rodziny sosnowatych. Ciemnozielone, miękkie i długie igliwie tworzy gęstą koronę.

Drzewo bardzo lubi ciepłe, dobrze nasłonecznione miejsca oraz wilgotne powietrze. Źle znosi wysokie temperatury, susze i zanieczyszczenia. W Europie jodła jest chętnie wybierana jako choinka na święta Bożego Narodzenia ze względu na swój stożkowaty, regularny kształt i spiczasty wierzchołek, które doskonale eksponują dekoracje świąteczne.

JODŁA BAWARSKA PREMIUM PU

© FairyTrees 2019