Sztuczna choinka
Jodła Alpejska Premium PU

Choinka, która odmieni Twoje święta. Ciemnozielona Jodła Alpejska to jeden z modeli FairyTrees klasy premium, który łączy w sobie urok prawdziwej jodły z atutami sztucznej choinki. To sprawia, że drzewko jest ponadczasową dekoracją. Jego atrakcyjność nie przemija mimo upływu lat.

Sztuczna choinka Jodła Alpejski Premium PU

Jodła Alpejska Premium PU

Sztuczna choinka Jodła Alpejska nie posiada żadnych dodatkowych ozdób (np. szyszki, masa perłowa). Jej największym atutem jest naturalny wygląd.

Drzewko wygląda zachwycająco w każdej aranżacji, od minimalistycznych dekoracji po kolorowe, mieniące się brokatem ornamenty.

Rozłożyste gałęzie Jodły Alpejskiej dają ogromne możliwości aranżacyjne. System zastosowany w choinkach FairyTrees pozwala na układanie tipsów w dowolnym kierunku. Drzewko może być bujną, bogatą dekoracją świąteczną o rozłożystych gałęziach albo jej skromniejszą wersją.

Wygląd i rozłożenie gałęzi w pełni zależy od właściciela choinki. Tipsy mogą być wielokrotnie rozkładane i składane bez ryzyka ich uszkodzenia lub odpadnięcia. Jakość ich wykonania jest sprawdzana już na wczesnych etapach produkcji.

Sztuczna choinka łącząca PU i PVC

Jodła Alpejska to wyjątkowy model choinki FairyTrees. Jego igliwie to połączenie gałązek z tworzyw PU i PVC. Tipsy wykonane z PVC są ukryte przy pniu, nadając choince bujności. Igły PVC są cieńsze, ale gęściej rozmieszczone. Te stworzone z PU znajdują się na końcach gałązek, idealnie odwzorowując prawdziwe igliwie jodły.

Sztuczna choinka FairyTrees jest wyposażona w drewniany stojak, który zapewnia drzewku stabilność. Stojak jest ekologiczny, składany i łatwy w montażu.

Wysokość choinki jest mierzona ze stojakiem.

FairyTrees dba o Ciebie i o środowisko

Dla podkreślenia dbałości o środowisko w produkcji jest stosowana samogasnąca folia PVC najwyższej jakości. Materiał nie zawiera szkodliwego plastyfikatora. Sztuczna choinka FairyTrees to sposób ograniczenie wycinki drzew. Do jej stworzenia są stosowane materiały nadające się do ponownego przetworzenia.

Przechowywanie sztucznej choinki

Odpowiednie przechowywanie choinki ma wpływ na jej stan. Aby sztuczna choinka FairyTrees zachowała swój estetyczny wygląd przez wiele sezonów, powinna być przechowywana w specjalnym worku lub kartonie i w pomieszczeniu o temperaturze otoczenia do 25°C, np. w piwnicy lub garażu.

WysokośćŚrednicaLiczba pięterMateriałSzyszkiStojakWagaWysokość czubkaWysokość podstawyLiczba tipsówMasa perłowaŚniegKolor pnia
180 cm120 cm13PVC, PUNieDrewniany7 kg27 cm28 cm559NieNieZielony
220 cm145 cm15PVC, PUNieDrewniany9.5 kg28 cm25 cm783NieNieZielony
Każda sztuczna choinka jest ręcznie robiona, dlatego dane przedstawione w tabeli należy traktować orientacyjnie.

Szybka i bezpieczna wysyłka

Sztuczne choinki FairyTrees są pakowane w 5-warstwowy karton o gramaturze 870 g/m2 i fali BC wyposażony we wkładkę tworzącą drugie dno i ścianki. Opakowanie jest zszywane w pięciu miejscach i dodatkowo zabezpieczane taśmą z logo FairyTrees. Zszywki uniemożliwiają pracę kartonu w trakcie transportu, dzięki czemu jest mniej podatne na zniszczenia niż jego standardowe odpowiedniki.

Wszystkie elementy choinki są złączone paskami rzepowymi. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na szybkie rozpakowanie drzewka, a po sezonie zapakowanie go z powrotem do kartonu. Opakowanie posiada logo FairyTrees, co znacząco ułatwia jego znalezienie w miejscu przechowywania.

Wymiary kartonów podane w tabeli są orientacyjne i mogą nieznacznie się różnić przy niektórych modelach. Dokładne dane są dostępne w karcie technicznej każdej choinki.

ChoinkaWymiary kartonu
120 cm105 x 22 x 22 cm
150 cm110 x 26 x 26 cm
180 cm119 x 27 x 29 cm
220 cm119 x 30 x 30 cm
250 cm119 x 35 x 35 cm
Instrukcja
montażu
Karta
produktu

Jodła

Abies nordmanniana

Wysokie zimozielone drzewo (nawet do 60 m) należące do rodziny sosnowatych. Ciemnozielone, miękkie i długie igliwie tworzy gęstą koronę.

Drzewo bardzo lubi ciepłe, dobrze nasłonecznione miejsca oraz wilgotne powietrze. Źle znosi wysokie temperatury, susze i zanieczyszczenia. W Europie jodła jest chętnie wybierana jako choinka na święta Bożego Narodzenia ze względu na swój stożkowaty, regularny kształt i spiczasty wierzchołek, które doskonale eksponują dekoracje świąteczne.

Sztuczna choinka Jodła Alpejski Premium PU

© FairyTrees 2019