Sztuczna choinka
sosna naturalna ośnieżona

Najlepsza propozycja dla wielbicieli białych świąt. Sosna naturalna ośnieżona to jeden z bestsellerów FairyTrees, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Gałązki modelu sosny naturalnej białej zostały delikatnie pobielone, dzięki czemu wyglądają jak przyprószone śniegiem.

Sztuczna choinka Sosna Naturalna Ośnieżona FairyTrees

Sosna naturalna ośnieżona

Na wybranych końcówkach choinki znajduje się srebrnobiała masa perłowa. Tak ozdobione bujne igliwie staje się dekoracją samą w sobie.

Inspiracją do stworzenia tego modelu była sosna zwyczajna, jedno z trzech najchętniej wybieranych drzewek na dekorację bożonarodzeniową. Sztuczna choinka FairyTrees, podobnie jak żywa sosna, posiada długie ciemnozielone igliwie. Końcówki niektórych gałęzi zostały przyprószone srebrnobiałą masą perłowa imitującą szron.  Kilkadziesiąt prawdziwych szyszek sosnowych (dokładna liczba zależy od rozmiaru) zostało starannie wyselekcjonowanych i rozmieszczonych na powierzchni całego drzewka. Każdy element choinki jest ręcznie robiony.

Sztuczna choinka wysokiej klasy

Wysoka jakość sosny naturalnej białej ujawnia się w ilości tipsów. Podczas gdy standardowe sztuczne choinki o wysokości 150 cm mają ok. 250-300 tipsów, model FairyTrees w tym rozmiarze posiada ich ponad 350!

Sztuczna choinka sosna naturalna ośnieżona została tak zaprojektowana, aby jej montaż zajmował dosłownie chwilę. Po połączeniu wszystkich części wystarczy rozłożyć gałązki w preferowanych kierunkach. To od ich ułożenia będzie zależał ostateczny wygląd drzewka – obfity czy z miejscami na okazałe dekoracje choinkowe? Wybór należy do Ciebie.

Dopasowana dekoracja świąteczna

Sosna naturalna ośnieżona jest dostępna w wersji slim  oraz w pięciu rozmiarach (120, 150, 180, 220, 250), dzięki czemu zmieści się w każdym pomieszczeniu. Sztuczna choinka posiada dekoracje świąteczne w postaci szyszek naturalnych różnej wielkości i masy perłowej mieniącej się w blasku lampek choinkowych. Długość czubka choinki wynosi ok. 20 cm.

Każda sztuczna choinka FairyTrees jest wyposażona w metalowy stojak, który zapewnia drzewku stabilność. Stojak jest składany i łatwy w montażu.

Wysokość choinki jest mierzona ze stojakiem.

FairyTrees dba o Ciebie i o środowisko

Dla podkreślenia dbałości o środowisko w produkcji jest stosowana samogasnąca folia PVC najwyższej jakości. Materiał nie zawiera szkodliwego plastyfikatora. Sztuczna choinka FairyTrees to sposób ograniczenie wycinki drzew. Do jej stworzenia są stosowane materiały nadające się do ponownego przetworzenia.

Przechowywanie sztucznej choinki

Odpowiednie przechowywanie choinki ma wpływ na jej stan. Aby sztuczna choinka FairyTrees zachowała swój estetyczny wygląd przez wiele sezonów, powinna być przechowywana w specjalnym worku lub kartonie i w pomieszczeniu o temperaturze otoczenia do 25°C, np. w piwnicy lub garażu.

WysokośćŚrednicaLiczba pięterMateriałSzyszkiStojakWagaWysokość czubkaWysokość podstawyLiczba tipsówMasa perłowaŚniegKolor pnia
120 cm85 cm10PVCTakMetalowy4 kg20 cm26 cm215TakNieZielony
150 cm100 cm13PVCTakMetalowy5.5 kg20 cm26 cm279TakNieZielony
180 cm120 cm15PVCTakMetalowy8.5 kg20 cm26 cm499TakNieZielony
220 cm135 cm17PVCTakMetalowy10.5 kg35 cm26 cm614TakNieZielony
250 cm160 cm20PVCTakMetalowy12.5 kg35 cm26 cm767TakNieZielony
Każda sztuczna choinka jest ręcznie robiona, dlatego dane przedstawione w tabeli należy traktować orientacyjnie.

Szybka i bezpieczna wysyłka

Sztuczne choinki FairyTrees są pakowane w 5-warstwowy karton o gramaturze 870 g/m2 i fali BC wyposażony we wkładkę tworzącą drugie dno i ścianki. Opakowanie jest zszywane w pięciu miejscach i dodatkowo zabezpieczane taśmą z logo FairyTrees. Zszywki uniemożliwiają pracę kartonu w trakcie transportu, dzięki czemu jest mniej podatne na zniszczenia niż jego standardowe odpowiedniki.

Wszystkie elementy choinki są złączone paskami rzepowymi. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na szybkie rozpakowanie drzewka, a po sezonie zapakowanie go z powrotem do kartonu. Opakowanie posiada logo FairyTrees, co znacząco ułatwia jego znalezienie w miejscu przechowywania.

Wymiary kartonów podane w tabeli są orientacyjne i mogą nieznacznie się różnić przy niektórych modelach. Dokładne dane są dostępne w karcie technicznej każdej choinki.

ChoinkaWymiary kartonu
120 cm105 x 22 x 22 cm
150 cm110 x 26 x 26 cm
180 cm119 x 27 x 29 cm
220 cm119 x 30 x 30 cm
250 cm119 x 35 x 35 cm
Instrukcja
montażu
Karta
produktu

Sosna zwyczajna

Pinus sylvestris L.

Wiecznie zielone drzewo występujące od Portugalii na zachodzie aż do Morza Ochockiego na wschodzie. W Polsce sosna zwyczajna jest jedną z najpopularniejszych sosen. Jest odporna na mrozy i susze, ale źle znosi zacienione miejsca. Sosnę zwyczajną można spotkać na suchych, dobrze nasłonecznionych zboczach.

Ten gatunek jest uważany za jeden z najlepszych bioindykatorów, czyli roślin wykorzystywanych do określania zanieczyszczenia środowiska, dlatego kupując sztuczną choinkę FairyTrees, chronisz to cenne drzewo przed wycinką.

Sztuczna choinka Sosna Naturalna Ośnieżona FairyTrees

© FairyTrees 2019