Sztuczna choinka
Jodła Nordmanna

Jodła Nordmanna to niezwykle rozłożysta choinka inspirowana klasyczną jodłą. Jej gałęzie są długie i bogate w ciemnozielone igły. Brązowe akcenty przy łodygach dodają głębi i naturalności. Po rozłożeniu średnica drzewka sięga nawet do 130 cm.

Jodła Nordmanna

Jodła Nordmanna to choinka inne niż wszystkie. Sekret jej wyjątkowości tkwi w unikalnej konstrukcji, która pozwoliła na uzyskanie niezwykłej gęstości i wyglądu prawdziwej choinki.

Piętra z długimi i krótkim gałęziami zostały ułożone naprzemiennie, a dwa najniższe poziomy dodatkowo wzmocnione. Gałęzie pomieszczą lampki choinkowe i kilkadziesiąt bombek. Sztuczna choinka Jodła Nordmanna jest dostępna w dwóch rozmiarach oraz z zielonym lub brązowym pniem.

Przyozdobiona sztuczna choinka jodła Nordmanna jest niezwykłą dekoracją, która wprowadza szczególną, świąteczną atmosferę. Aby uzyskać naprawdę wyjątkowy efekt, na rozłożenie drzewka i jego dekorację należy poświęcić ok. 30-40 minut. Ubieranie choinki z rodziną to świetny sposób na wspólne spędzenie czasu.

Sztuczna choinka FairyTrees zachwyca swoim wyglądem oraz jakością wykonania. Igły są wytrzymałe dzięki wykonaniu z folii PVC, a tipsy zostały tak zaprojektowane, aby mogły być układane w dowolnym kierunku bez ryzyka ich uszkodzenia.

Sztuczna choinka FairyTrees jest wyposażona w drewniany stojak, który zapewnia drzewku stabilność. Stojak jest składany i łatwy w montażu.

Wysokość choinki jest mierzona ze stojakiem.

FairyTrees dba o Ciebie i o środowisko

Dla podkreślenia dbałości o środowisko w produkcji jest stosowana samogasnąca folia PVC najwyższej jakości. Materiał nie zawiera szkodliwego plastyfikatora. Sztuczna choinka FairyTrees to sposób ograniczenie wycinki drzew. Do jej stworzenia są stosowane materiały nadające się do ponownego przetworzenia.

Przechowywanie sztucznej choinki

Odpowiednie przechowywanie choinki ma wpływ na jej stan. Aby sztuczna choinka FairyTrees zachowała swój estetyczny wygląd przez wiele sezonów, powinna być przechowywana w specjalnym worku lub kartonie i w pomieszczeniu o temperaturze otoczenia do 25°C, np. w piwnicy lub garażu.

WysokośćŚrednicaLiczba pięterMateriałSzyszkiStojakWagaWysokość czubkaWysokość podstawyLiczba tipsówMasa perłowaŚniegKolor pnia
150 cm120 cm15PVCNieDrewniany6 kg25 cm25 cm484NieNieZielony
180 cm140 cm17PVCNieDrewniany8 kg27 cm26 cm636NieNieZielony
220 cm150 cm20PVCNieDrewniany12 kg30 cm30 cm992NieNieZielony
250 cm145 cm23PVCNieDrewniany13.5 kg30 cm27 cm1074NieNieZielony
Każda sztuczna choinka jest ręcznie robiona, dlatego dane przedstawione w tabeli należy traktować orientacyjnie.

Szybka i bezpieczna wysyłka

Sztuczne choinki FairyTrees są pakowane w 5-warstwowy karton o gramaturze 870 g/m2 i fali BC wyposażony we wkładkę tworzącą drugie dno i ścianki. Opakowanie jest zszywane w pięciu miejscach i dodatkowo zabezpieczane taśmą z logo FairyTrees. Zszywki uniemożliwiają pracę kartonu w trakcie transportu, dzięki czemu jest mniej podatne na zniszczenia niż jego standardowe odpowiedniki.

Opakowanie posiada logo FairyTrees, co znacząco ułatwia jego znalezienie w miejscu przechowywania.

Wymiary kartonów podane w tabeli są orientacyjne i mogą nieznacznie się różnić przy niektórych modelach. Dokładne dane są dostępne w karcie technicznej każdej choinki.

ChoinkaWymiary kartonu
120 cm79 x 19.5 x 23 cm
150 cm118 x 26 x 30 cm
180 cm118 x 26 x 30 cm
220 cm118 x 26 x 37 cm
250 cm118 x 24 x 40 cm
Instrukcja
montażu
Karta
produktu

Jodła

Abies nordmanniana

Wysokie zimozielone drzewo (nawet do 60 m) należące do rodziny sosnowatych. Ciemnozielone, miękkie i długie igliwie tworzy gęstą koronę.

Drzewo bardzo lubi ciepłe, dobrze nasłonecznione miejsca oraz wilgotne powietrze. Źle znosi wysokie temperatury, susze i zanieczyszczenia. W Europie jodła jest chętnie wybierana jako choinka na święta Bożego Narodzenia ze względu na swój stożkowaty, regularny kształt i spiczasty wierzchołek, które doskonale eksponują dekoracje świąteczne.

JODŁA NORDMANNA

© FairyTrees 2024