Sztuczna choinka
świerk naturalny ze śniegiem

Wielu wielbicieli świąt twierdzi, że Wigilia bez śniegu traci część swojej magii. Jeśli należysz do tej grupy, sztuczna choinka świerk naturalny ze śniegiem będzie dla Ciebie idealną dekoracją.

Sztuczna choinka Świerk Naturalny ze Śniegiem

Świerk naturalny ze śniegiem

Krótkie i mocne igliwie zostało pokryte puchem z bawełny naturalnej, który doskonale imituje prawdziwy śnieg.

Na tak przyprószonych gałązkach można z powodzeniem zawiesić dekoracje świąteczne różnej wielkości. Podobnie jak jego oryginalny odpowiednik, puch z bawełny naturalnej delikatnie się obsypuje.

Świerk naturalny ze śniegiem nie posiada szyszek ani masy perłowej. Jego jedyną ozdobą są gałęzie przyprószone białym puchem. Drzewko prezentuje się pięknie z kolorowymi bombkami i lampkami choinkowymi o chłodnej barwie.

Choinki FairyTrees są inwestycją na lata. Słyną z łatwego montażu i wysokiej jakości wykonania, co przekłada się na ich trwałość i estetyczny wygląd przez wiele sezonów. Igły choinki są wykonane z folii PVC. Każde drzewko jest ręcznie składane, dlatego jakość każdego elementu jest na bieżąco weryfikowana.

Świerk naturalny ze śniegiem jest dostępny w trzech rozmiarach: 180 cm i 220 cm. Największe modele są dedykowane wysokim pomieszczeniom, np. w kamienicach, hotelach, restauracjach, urzędach. Sztuczna choinka FairyTrees to doskonała ozdoba świąteczna, która stworzy klimat w każdym pomieszczeniu.

Świerk Naturalny Ze Śniegiem jest wyposażony w ekologiczny drewniany stojak, który zapewnia drzewku stabilność. Stojak jest składany i łatwy w montażu.

Wysokość choinki jest mierzona ze stojakiem.

FairyTrees dba o Ciebie i o środowisko

Dla podkreślenia dbałości o środowisko w produkcji jest stosowana samogasnąca folia PVC najwyższej jakości. Materiał nie zawiera szkodliwego plastyfikatora. Sztuczna choinka FairyTrees to sposób ograniczenie wycinki drzew. Do jej stworzenia są stosowane materiały nadające się do ponownego przetworzenia.

Przechowywanie sztucznej choinki

Odpowiednie przechowywanie choinki ma wpływ na jej stan. Aby sztuczna choinka FairyTrees zachowała swój estetyczny wygląd przez wiele sezonów, powinna być przechowywana w specjalnym worku lub kartonie i w pomieszczeniu o temperaturze otoczenia do 25°C, np. w piwnicy lub garażu.

WysokośćŚrednicaLiczba pięterMateriałSzyszkiStojakWagaWysokość czubkaWysokość podstawyLiczba tipsówMasa perłowaŚniegKolor pnia
150 cm110 cm14PVCNieDrewniany8.0 kg27 cm25 cm428NieTakZielony
180 cm120 cm15PVCNieDrewniany9.0 kg27 cm27 cm555NieTakZielony
220 cm135 cm18PVCNieDrewniany10.0 kg27 cm30 cm746NieTakZielony
Każda sztuczna choinka jest ręcznie robiona, dlatego dane przedstawione w tabeli należy traktować orientacyjnie.

Szybka i bezpieczna wysyłka

Sztuczne choinki FairyTrees są pakowane w 5-warstwowy karton o gramaturze 870 g/m2 i fali BC wyposażony we wkładkę tworzącą drugie dno i ścianki. Opakowanie jest zszywane w pięciu miejscach i dodatkowo zabezpieczane taśmą z logo FairyTrees. Zszywki uniemożliwiają pracę kartonu w trakcie transportu, dzięki czemu jest mniej podatne na zniszczenia niż jego standardowe odpowiedniki.

Opakowanie posiada logo FairyTrees, co znacząco ułatwia jego znalezienie w miejscu przechowywania.

Wymiary kartonów podane w tabeli są orientacyjne i mogą nieznacznie się różnić przy niektórych modelach. Dokładne dane są dostępne w karcie technicznej każdej choinki.

ChoinkaWymiary kartonu
120 cm79 x 19.5 x 23 cm
150 cm118 x 26 x 30 cm
180 cm118 x 26 x 30 cm
220 cm118 x 26 x 37 cm
250 cm118 x 24 x 40 cm
Instrukcja
montażu
Karta
produktu

Świerk pospolity

Picea abies L.

Wysokie wiecznie zielone drzewo iglaste o rozłożystych gałęziach. W porównaniu do sosny igliwie świerkowe nie jest zbyt długie. Świerk jest wrażliwym drzewem. Źle znosi susze, upały oraz porywiste wiatry. Lubi zacienione miejsca. Może służyć za świetne schronienie przed promieniami słońca i ulewami.

Nie każdy wie, że z igliwia można przygotować napar bogaty w witaminę C. Sztuczna choinka FairyTrees została stworzona na wzór prawdziwego świerku, tym samym chroniąc go przed niepotrzebnym wyrębem.

Sztuczna choinka Świerk Naturalny ze Śniegiem

Jetzt bist Du dran!

© FairyTrees 2024