Sztuczna choinka
Świerk Królewski Premium PU

Prawdziwy król wśród choinek świątecznych. Sztuczna choinka FairyTrees łączy w sobie kunszt wykonania, dokładnie przemyślany projekt, trwałość materiałów i magię świąt. Świerk Królewski to model, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Sztuczna choinka Świerk Królewski Premium PU

Świerk Królewski Premium PU

Świerk Królewski to idealne tło dla dekoracji świątecznych. Jego rozłożyste gałęzie z łatwością pomieszczą kilkadziesiąt (ok. 70-100, w zależności od rozmiaru choinki) bombek średniej wielkości, lampki choinkowe, łańcuchy i inne ozdoby. Przy tak udekorowanej choince każdy poczuje zbliżające się święta.

Cechą charakterystyczną dla choinek FairyTrees oprócz wysokiej jakości wykonania jest system montażu. Po rozpakowaniu należy połączyć ze sobą wszystkie części (dwie lub trzy, ilość zależy od modelu) i rozłożyć gałązki. Tipsy mogą być układane w dowolnym kierunku. Są tak wytrzymałe, że wielokrotne składanie i rozkładanie nie jest im straszne. Sztuczna choinka Świerk Królewski jest dostępna w trzech rozmiarach: 180, 220.

Sekret pięknych igieł

Igliwie Świerka Królewskiego stanowi mieszanka tworzyw PU i PVC. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie efektu bujnej choinki. W jaki sposób? Igły z tworzywa PVC są długie, miękkie i gęsto osadzone. Natomiast igły z tworzywa PU są grubsze, krótkie, sztywne. Gałęzie z igłami PVC znajdują się wewnątrz, tuż przy pniu, zaś gałęzie PU zostały umieszczone na zewnątrz.

Sztuczna choinka FairyTrees jest wyposażona w drewniany stojak, który zapewnia drzewku stabilność. Stojak jest składany i łatwy w montażu.

Wysokość choinki jest mierzona ze stojakiem.

FairyTrees dba o Ciebie i o środowisko

Dla podkreślenia dbałości o środowisko w produkcji jest stosowana samogasnąca folia PVC najwyższej jakości. Materiał nie zawiera szkodliwego plastyfikatora. Sztuczna choinka FairyTrees to sposób ograniczenie wycinki drzew. Do jej stworzenia są stosowane materiały nadające się do ponownego przetworzenia.

Przechowywanie sztucznej choinki

Odpowiednie przechowywanie choinki ma wpływ na jej stan. Aby sztuczna choinka FairyTrees zachowała swój estetyczny wygląd przez wiele sezonów, powinna być przechowywana w specjalnym worku lub kartonie i w pomieszczeniu o temperaturze otoczenia do 25°C, np. w piwnicy lub garażu.

WysokośćŚrednicaLiczba pięterMateriałSzyszkiStojakWagaWysokość czubkaWysokość podstawyLiczba tipsówMasa perłowaŚniegKolor pnia
180 cm117 cm16PVC, PUNieDrewniany8.0 kg27 cm26 cm584NieNieZielony
220 cm138 cm18PVC, PUNieDrewniany12.5 kg28 cm27 cm907NieNieZielony
Każda sztuczna choinka jest ręcznie robiona, dlatego dane przedstawione w tabeli należy traktować orientacyjnie.

Szybka i bezpieczna wysyłka

Sztuczne choinki FairyTrees są pakowane w 5-warstwowy karton o gramaturze 870 g/m2 i fali BC wyposażony we wkładkę tworzącą drugie dno i ścianki. Opakowanie jest zszywane w pięciu miejscach i dodatkowo zabezpieczane taśmą z logo FairyTrees. Zszywki uniemożliwiają pracę kartonu w trakcie transportu, dzięki czemu jest mniej podatne na zniszczenia niż jego standardowe odpowiedniki.

Wszystkie elementy choinki są złączone paskami rzepowymi. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na szybkie rozpakowanie drzewka, a po sezonie zapakowanie go z powrotem do kartonu. Opakowanie posiada logo FairyTrees, co znacząco ułatwia jego znalezienie w miejscu przechowywania.

Wymiary kartonów podane w tabeli są orientacyjne i mogą nieznacznie się różnić przy niektórych modelach. Dokładne dane są dostępne w karcie technicznej każdej choinki.

ChoinkaWymiary kartonu
120 cm105 x 22 x 22 cm
150 cm110 x 26 x 26 cm
180 cm119 x 27 x 29 cm
220 cm119 x 30 x 30 cm
250 cm119 x 35 x 35 cm
Instrukcja
montażu
Karta
produktu

Świerk pospolity

Picea abies L.

Wysokie wiecznie zielone drzewo iglaste o rozłożystych gałęziach. W porównaniu do sosny igliwie świerkowe nie jest zbyt długie. Świerk jest wrażliwym drzewem. Źle znosi susze, upały oraz porywiste wiatry. Lubi zacienione miejsca. Może służyć za świetne schronienie przed promieniami słońca i ulewami.

Nie każdy wie, że z igliwia można przygotować napar bogaty w witaminę C. Sztuczna choinka FairyTrees została stworzona na wzór prawdziwego świerku, tym samym chroniąc go przed niepotrzebnym wyrębem.

sztuczna-choinka-swierk-krolewski-180-fairytrees-detal.jpg

© FairyTrees 2018