Sztuczna choinka
świerk naturalny

Jedno z najpopularniejszych drzewek wybieranych na dekorację świąteczną. Świerk wyróżnia się swoją ciemnozieloną barwą i długimi gałęziami. Igliwie tworzy kilkadziesiąt tysięcy krótkich igiełek, które do złudzenia przypominają swój naturalny pierwowzór.

Sztuczna choinka Świerk Naturalny FairyTrees

Choinka sztuczna  świerk naturalny

Sztuczna choinka pozwala na puszczenie wodzy fantazji i ułożenie gałęzi według własnej wizji. Dlatego ostateczny wygląd świerka zawsze będzie odzwierciedlał gust jego właściciela. Choinka może być obszerna lub smukła, bogato zdobiona albo symbolicznie udekorowana.

Żywy świerk pospolity słynie z intensywnego zapachu i niestety z szybkiej utraty igieł. Wystarczy ok. dwóch tygodni od ścięcia, aby igliwie straciło cały swój urok i znalazło się na podłodze. Sztuczna Choinka FairyTrees rozwiązuje ten problem – dekoracja świąteczna perfekcyjnie imitująca świerk pospolity zachowuje piękny wygląd na długo.

Jedyna taka sztuczna choinka

Świerk naturalny to wyjątkowa dekoracja świąteczna zaprojektowana z myślą o największych wielbicielach Świąt Bożego Narodzenia. Ta bujna choinka tworzy magiczną atmosferę dosłownie w każdym miejscu: w domu, w biurze, w restauracji czy w hotelu. Jej znakiem rozpoznawczym jest gęste, krótkie igliwie. Tylko najniższy model FairyTrees mierzący 150 cm posiada ok. 400 ręcznie mocowanych tipsów! To prawie dwa razy więcej niż w przypadku popularnych ogólnodostępnych sztucznych choinek.

Dekoracja choinki

W projekcie modelu świerk naturalny postawiliśmy na minimalizm. Bujne ciemnozielone igliwie, które tworzy kilkaset starannie wybranych tipsów, stanowi doskonałe tło dla wyjątkowych ozdób w każdej kolorystyce. Łańcuchy, bombki, światełka choinkowe będą perfekcyjnym uzupełnieniem tej najważniejszej dekoracji świątecznej.

Każda sztuczna choinka FairyTrees jest wyposażona w drewniany stojak, który zapewnia drzewku stabilność. Stojak jest składany i łatwy w montażu.

Wysokość choinki jest mierzona ze stojakiem.

FairyTrees dba o Ciebie i o środowisko

Dla podkreślenia dbałości o środowisko w produkcji jest stosowana samogasnąca folia PVC najwyższej jakości. Materiał nie zawiera szkodliwego plastyfikatora. Sztuczna choinka FairyTrees to sposób ograniczenie wycinki drzew. Do jej stworzenia są stosowane materiały nadające się do ponownego przetworzenia.

Przechowywanie sztucznej choinki

Odpowiednie przechowywanie choinki ma wpływ na jej stan. Aby sztuczna choinka FairyTrees zachowała swój estetyczny wygląd przez wiele sezonów, powinna być przechowywana w specjalnym worku lub kartonie i w pomieszczeniu o temperaturze otoczenia do 25°C, np. w piwnicy lub garażu.

WysokośćŚrednicaLiczba pięterMateriałSzyszkiStojakWagaWysokość czubkaWysokość podstawyLiczba tipsówMasa perłowaŚniegKolor pnia
150 cm100 cm14PVCNieDrewniany5.5 kg25 cm24 cm386NieNieZielony
180 cm125 cm16PVCNieDrewniany8 kg27 cm25 cm574NieNieZielony
220 cm135 cm18PVCNieDrewniany12 kg30 cm27 cm853NieNieZielony
250 cm160 cm20PVCNieDrewniany14 kg30 cm27 cm1086NieNieZielony
Każda sztuczna choinka jest ręcznie robiona, dlatego dane przedstawione w tabeli należy traktować orientacyjnie.

Szybka i bezpieczna wysyłka

Sztuczne choinki FairyTrees są pakowane w 5-warstwowy karton o gramaturze 870 g/m2 i fali BC wyposażony we wkładkę tworzącą drugie dno i ścianki. Opakowanie jest zszywane w pięciu miejscach i dodatkowo zabezpieczane taśmą z logo FairyTrees. Zszywki uniemożliwiają pracę kartonu w trakcie transportu, dzięki czemu jest mniej podatne na zniszczenia niż jego standardowe odpowiedniki.

Opakowanie posiada logo FairyTrees, co znacząco ułatwia jego znalezienie w miejscu przechowywania.

Wymiary kartonów podane w tabeli są orientacyjne i mogą nieznacznie się różnić przy niektórych modelach. Dokładne dane są dostępne w karcie technicznej każdej choinki.

ChoinkaWymiary kartonu
120 cm79 x 19.5 x 23 cm
150 cm118 x 26 x 30 cm
180 cm118 x 26 x 30 cm
220 cm118 x 26 x 37 cm
250 cm118 x 24 x 40 cm
Instrukcja
montażu
Karta
produktu

Świerk pospolity

Picea abies L.

Wysokie wiecznie zielone drzewo iglaste o rozłożystych gałęziach. W porównaniu do sosny igliwie świerkowe nie jest zbyt długie. Świerk jest wrażliwym drzewem. Źle znosi susze, upały oraz porywiste wiatry. Lubi zacienione miejsca. Może służyć za świetne schronienie przed promieniami słońca i ulewami.

Nie każdy wie, że z igliwia można przygotować napar bogaty w witaminę C. Sztuczna choinka FairyTrees została stworzona na wzór prawdziwego świerku, tym samym chroniąc go przed niepotrzebnym wyrębem.

Sztuczna choinka Świerk Naturalny FairyTrees

Jetzt bist Du dran!

© FairyTrees 2024