Szyszki sosnowe
FairyCones 18 szt.

Uniwersalne i w stu procentach naturalne. Sosnowe szyszki to nietuzinkowa dekoracja świąteczna, którą możesz wykorzystać jak tylko chcesz. Uwolnij swoją wyobraźnię podczas tegorocznych Świąt i stwórz oryginale ozdoby z FairyCones.

FairyCones szyszki sosnowe 18 szt.

Zestaw szyszek sosnowych 18 szt.

FairyCones to w 100% naturalne, sosnowe szyszki. Zostały starannie wyselekcjonowane, dzięki czemu żaden egzemplarz nie jest uszkodzony i niemal każdy różni się wielkością i kształtem.

Przechowywanie w przewiewnym i ciepłym miejscu powoduje, że szyszki są otwarte, rozłożyste i szerokie, a kolory pozostają w tonacji ciepłych brązów.

Głównym atutem FairyCones jest ich uniwersalność. Można je wykorzystać na wiele sposobów. Pięknie będą się prezentować zarówno na choince jak i stroiku świątecznym. W estetyczny sposób ukryjesz pod nimi nieatrakcyjny stojak bożonarodzeniowego drzewka. Wystarczy rozsypać kilka na stole lub komodzie by stworzyć oryginalną, klasyczną aranżację. Stanowią również atrakcyjną rozrywkę dla dzieci – w ferworze wszelkich przedświątecznych prac zaangażuj najmłodszych do tworzenia dekoracji świątecznych.

Sosnowe szyszki są dostępne w trzech zestawach pakowanych po 18, 36 i 72 sztuk.

© FairyTrees 2020