Lampki choinkowe
LED FairySparks 1000

Lampki choinkowe LED, które rozświetlą Twoją choinkę. Sznur ok. 1000 lampek o ciepłej barwie sprawia, że atmosfera świąt staje się jeszcze bardziej magiczna!

Lampki choinkowe LED FairySparks 1000

Niezwykłe lampki choinkowe

Lampki choinkowe LED FairySparks 1000 to doskonały dodatek do każdej choinki. Ciepła barwa ok. 1000 małych lampek tworzy nastrojową atmosferę w chłodne, zimowe wieczory.

Do stworzenia lampek choinkowych FairyTrees zastosowano technologię LED, dzięki której lampki cieszą się dłuższą żywotnością przy niższym poborze energii. Na 20 m kabla rozmieszczono ok. 1000 punktów świetlnych o ciepłej barwie. Taka ilość pozwala na ozdobienie nawet najwyższej choinki. Drobne lampki znajdują się na miedzianym kablu z zieloną powłoką, która doskonale komponuje się z kolorem choinki.

Lampki choinkowe LED FairyTrees są bezpieczne w użytkowaniu. Adapter posiada klasę ochrony IP44, dzięki czemu zestaw może być dekoracją stosowaną w pomieszczeniach i na dworze. Odległość między wtyczką a pierwszą lampką wynosi 2 m.

Lampki FairySparks 1000 to aż 20 m

Długość sznura nie jest przypadkowa. 20 m punktów świetlnych pozwala na pełne udekorowanie wysokiej choinki bez konieczności dodawania kolejnego zestawu. To już koniec z corocznym dokupywaniem nowych  lampek i próbami dopasowania ich do całej aranżacji.

Wyjątkowy projekt

Lampki choinkowe FairyTrees wyróżniają się swoim wyglądem. Drobne, gęsto rozmieszczone punkty świetlne zostały umieszczone na cienkich, elastycznych drucikach. Lampki można dowolnie układać. Zielony kabel „znika” na tle igliwia, a światło lampek na choince przypomina blask malutkich gwiazd na nocnym niebie. Zestaw jest lekki i spakowany do niewielkiego pudełka.

1000 lampek

Jak stworzyć oryginalną świetlną dekorację? Wystarczy rozmieścić 1000 lampek na długości 20 m w odstępach nie większych niż 2 cm. Lampki choinkowe FairyTrees to jedne z nielicznych, które mogą pochwalić się takim zagęszczeniem punktów.  Mimo że lampki mają niewielkie rozmiary, zastosowana technologia LED pozwoliła na uzyskanie mocnego światła.

Długość kablaLiczba lampekOświetlenieBarwa światłaOdległość do pierwszej lampkiKabelKolor kablaAdapterKlasa ochronyZastosowanie
20 m1000 Szt.LEDCiepła2 mMiedzianywejście: 100 V-240 V 50/60 Hz
wyjście: 26 V 323 mA 8,4 W
IP44Na zewnątrz, Wewnątrz

Technologia LED

Nowocześnie i ekologicznie

LED to jeden z najchętniej stosowanych typów oświetlenia. Lampy LED są trwałe, a czas ich pracy szacuje się na 25 000 – 50 000 godzin świecenia. Światło generowane dzięki tej technologii jest jaśniejsze i mocniejsze od klasycznych rozwiązań. Wymiana oświetlenia na technologię LED pozwala na znaczne obniżenie kosztów energii elektrycznej ze względu na jej niskie zużycie.

Lampki choinkowe LED FairySparks 1000

© FairyTrees 2024