Lampki choinkowe
LED FairyGlow 600

Lampki choinkowe LED zbudowane z 600 punktów świetlnych podkreślą charakter każdej choinki. Niech Twoje bożonarodzeniowe drzewko rozbłyśnie olśniewającym blaskiem.

Lampki choinkowe LED FAIRYGLOW 600

Niezwykłe lampki choinkowe

Lampki choinkowe LED FairyGlow 600 to niezbędny element dekoracyjny każdego świątecznego drzewka.

Lampki choinkowe FairyGlow 600 zostały wytworzone w technologii LED. Dzięki temu wyróżniają się dłuższą żywotnością, przy niższym poborze energii. 600 punktów świetlnych rozmieszczono na 30 m ciemnozielonego kabla, który posiada klasę szczelności IP 44. Oznacza to, że lampki można stosować zarówno wewnątrz jak i na świeżym powietrzu. Barwa przewodu doskonale komponuje się z kolorem choinki.

Światełka w kształcie niewielkich kryształków zostały wtopione w kabel. Odległość między białą wtyczką a pierwszą lampką wynosi 2 m. Ponadto jest wyposażony w funkcję timera, którego czas aktywności wynosi 6 godzin.

Lampki FAIRYGLOW 600 to aż 30 m

Długość przewodu nie przez przypadek wynosi 30 m. To pozwala na optymalne przystrojenie wysokiej choinki bez konieczności dodawania kolejnego zestawu światełek. Zapomnij o corocznym dokupywaniu nowych lampek i próbami dopasowania ich do całej aranżacji!

Wyjątkowy projekt

Lampki choinkowe FairyTrees wyróżniają się swoim wyglądem. Drobne, gęsto rozmieszczone punkty świetlne zostały wtopione w cienki, elastyczny drut. Cały przewód można dowolnie układać. Zielony kabel „znika” na tle igliwia, a światło lampek na choince przypomina blask malutkich gwiazd na nocnym niebie. Zestaw jest lekki i spakowany do niewielkiego pudełka.

600 lampek

Jak stworzyć oryginalną świetlną dekorację? Ozdobić choinkę lub balustradę lampkami choinkowymi LED FairyGlow! 600 punków świetlnych rozmieszczonych na 30 m – takie zagęszczenie punktów świetlnych daje optymalny efekt natężenia blasku. Mimo że lampki mają niewielkie rozmiary, zastosowana technologia LED pozwoliła na uzyskanie mocnego światła.

Długość kablaLiczba lampekOświetlenieBarwa światłaOdległość do pierwszej lampkiKabelKolor kablaAdapterKlasa ochronyZastosowanie
30 m600 Szt.LEDCiepła2 mMiedzianyINPUT: 100 V-240 V 50/60 HZ
OUTPUT: 26 V 323 MA 8,4 W
IP44Na zewnątrz, Wewnątrz

Technologia LED

Nowocześnie i ekologicznie

LED to jeden z najchętniej stosowanych typów oświetlenia. Lampy LED są trwałe, a czas ich pracy szacuje się na 25 000 – 50 000 godzin świecenia. Światło generowane dzięki tej technologii jest jaśniejsze i mocniejsze od klasycznych rozwiązań. Wymiana oświetlenia na technologię LED pozwala na znaczne obniżenie kosztów energii elektrycznej ze względu na jej niskie zużycie.

Lampki choinkowe LED FairyGlow

© FairyTrees 2024