Sztuczna choinka
świerk naturalny slim

Świerk naturalny w wersji dedykowanej małym przestrzeniom. Idealnie odnajdzie się w wąskich pokojach, korytarzach i holach, wnosząc bożonarodzeniowy nastrój nawet w najbardziej trudno dostępne miejsca.

Sztuczna choinka Świerk Naturalny Slim

Świerk naturalny slim

Sztuczna choinka FairyTrees tworzy magiczną atmosferę, jednocześnie przypominając o nadchodzących świętach.

Będąc ich symbolem,  sprawia, że wszyscy poczują tę wyjątkową aurę ekscytacji i tajemniczości tak dobrze znaną z lat dzieciństwa. Świerk naturalny slim zajmując niewielką ilość miejsca, odmienia każde wnętrze.

Wysoka i smukła dekoracja świąteczna

Sztuczna choinka świerk naturalny slim jest dostępna w dwóch rozmiarach: 180 cm i 220 cm.  Gałęzie zostały skrócone, tym samym zmniejszyła się średnica choinki do niecałego metra. Jej dokładna wartość jest zależna od sposobu rozłożenia tipsów.  Ciemnozielone igły  są krótkie i sztywne. Każda pojedyncza igiełka została ręcznie wykonana, dzięki czemu mamy pewność, że sztuczne choinki FairyTrees są pozbawione wad i elementów niskiej jakości.

Oprócz wyglądu ogromnym atutem drzewka FairyTrees jest jego sposób montażu. Złożenie części (ich ilość zależy od modelu) trwa dosłownie chwilę, a system składania i rozkładania gałązek pozwala na układanie ich w dowolnym kierunku.

Każda sztuczna choinka FairyTrees jest wyposażona w metalowy stojak, który zapewnia drzewku stabilność. Stojak jest składany i łatwy w montażu.

Wysokość choinki jest mierzona ze stojakiem.

FairyTrees dba o Ciebie i o środowisko

Dla podkreślenia dbałości o środowisko w produkcji jest stosowana samogasnąca folia PVC najwyższej jakości. Materiał nie zawiera szkodliwego plastyfikatora. Sztuczna choinka FairyTrees to sposób ograniczenie wycinki drzew. Do jej stworzenia są stosowane materiały nadające się do ponownego przetworzenia.

Przechowywanie sztucznej choinki

Odpowiednie przechowywanie choinki ma wpływ na jej stan. Aby sztuczna choinka FairyTrees zachowała swój estetyczny wygląd przez wiele sezonów, powinna być przechowywana w specjalnym worku lub kartonie i w pomieszczeniu o temperaturze otoczenia do 25°C, np. w piwnicy lub garażu.

WysokośćŚrednicaLiczba pięterMateriałSzyszkiStojakWagaWysokość czubkaWysokość podstawyLiczba tipsówMasa perłowaŚniegKolor pnia
150 cm75 cm15PVCNieMetalowy5 kg20 cm30 cm305NieNieZielony
180 cm80 cm16PVCNieMetalowy6 kg20 cm30 cm355NieNieZielony
220 cm90 cm21PVCNieMetalowy7 kg20 cm30 cm566NieNieZielony
250 cm100 cm24PVCNieMetalowy9 kg20 cm30 cm804NieNieZielony
Każda sztuczna choinka jest ręcznie robiona, dlatego dane przedstawione w tabeli należy traktować orientacyjnie.

Szybka i bezpieczna wysyłka

Sztuczne choinki FairyTrees są pakowane w 5-warstwowy karton o gramaturze 870 g/m2 i fali BC wyposażony we wkładkę tworzącą drugie dno i ścianki. Opakowanie jest zszywane w pięciu miejscach i dodatkowo zabezpieczane taśmą z logo FairyTrees. Zszywki uniemożliwiają pracę kartonu w trakcie transportu, dzięki czemu jest mniej podatne na zniszczenia niż jego standardowe odpowiedniki.

Wszystkie elementy choinki są złączone paskami rzepowymi. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na szybkie rozpakowanie drzewka, a po sezonie zapakowanie go z powrotem do kartonu. Opakowanie posiada logo FairyTrees, co znacząco ułatwia jego znalezienie w miejscu przechowywania.

Wymiary kartonów podane w tabeli są orientacyjne i mogą nieznacznie się różnić przy niektórych modelach. Dokładne dane są dostępne w karcie technicznej każdej choinki.

ChoinkaWymiary kartonu
120 cm105 x 22 x 22 cm
150 cm110 x 26 x 26 cm
180 cm119 x 27 x 29 cm
220 cm119 x 30 x 30 cm
250 cm119 x 35 x 35 cm
Instrukcja
montażu
Karta
produktu

Świerk pospolity

Picea abies L.

Wysokie wiecznie zielone drzewo iglaste o rozłożystych gałęziach. W porównaniu do sosny igliwie świerkowe nie jest zbyt długie. Świerk jest wrażliwym drzewem. Źle znosi susze, upały oraz porywiste wiatry. Lubi zacienione miejsca. Może służyć za świetne schronienie przed promieniami słońca i ulewami.

Nie każdy wie, że z igliwia można przygotować napar bogaty w witaminę C. Sztuczna choinka FairyTrees została stworzona na wzór prawdziwego świerku, tym samym chroniąc go przed niepotrzebnym wyrębem.

Sztuczna choinka Świerk Naturalny Slim

© FairyTrees 2019