Sztuczna choinka
Sosna Tyrolska

Jedna z najnowszych dekoracji świątecznych w kolekcji FairyTrees 2018. Sosna Tyrolska to sztuczna choinka o klasycznym kształcie stożka, która będzie idealnie pasować do każdego wnętrza. Jej smukłe gałęzie są pokryte długimi i miękkim igłami, a czubek jest proporcjonalny do otaczających go gałązek.

Sztuczna choinka Sosna Tyrolska FairyTrees

Sosna Tyrolska

Gałązki choinki zostały tak rozłożone, aby pomieścić nawet największe ozdoby, które skutecznie przysłonią niewielkie prześwity.

Projektując Sosnę Tyrolską chcieliśmy stworzyć drzewko świąteczne, które będzie spełniać wymagania każdego wielbiciela Gwiazdki. Tak powstała uniwersalna dekoracja o naturalnym wyglądzie i w czterech rozmiarach. Drzewko może być ozdobą pokoju dziecięcego, jak i biura czy lobby hotelowego. Sosna Tyrolska wprowadzi klimat świąt dosłownie wszędzie!

Sztuczna choinka została ręcznie wykonana w Unii Europejskiej, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką jakością i ponadprzeciętną precyzją wykończenia. Zadbaliśmy o każdy szczegół. Choinka utrzymuje swój estetyczny wygląd przez wiele lat – to pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy, stresu i czasu każdego roku.

Przy wyciąganiu z kartonu i przy rozkładaniu choinka może się obsypać i stracić nieco nadprogramowych igieł. Nie ma to jednak wpływu na ostateczny wygląd drzewka. Aby osiągnąć efekt taki jak na zdjęciu, choinkę należy rozkładać według wskazówek zawartych w instrukcji, która jest dołączana do każdego drzewka. W zależności od rozmiaru rozkładanie może potrwać ok. 30-60 minut, dlatego do układania i dekoracji choinki warto zaangażować całą rodzinę i wspólnie spędzić czas!

Każda sztuczna choinka FairyTrees jest wyposażona w metalowy stojak, który zapewnia drzewku stabilność. Stojak jest składany i łatwy w montażu.

Wysokość choinki jest mierzona ze stojakiem.

FairyTrees dba o Ciebie i o środowisko

Dla podkreślenia dbałości o środowisko w produkcji jest stosowana samogasnąca folia PVC najwyższej jakości. Materiał nie zawiera szkodliwego plastyfikatora. Sztuczna choinka FairyTrees to sposób ograniczenie wycinki drzew. Do jej stworzenia są stosowane materiały nadające się do ponownego przetworzenia.

Przechowywanie sztucznej choinki

Odpowiednie przechowywanie choinki ma wpływ na jej stan. Aby sztuczna choinka FairyTrees zachowała swój estetyczny wygląd przez wiele sezonów, powinna być przechowywana w specjalnym worku lub kartonie i w pomieszczeniu o temperaturze otoczenia do 25°C, np. w piwnicy lub garażu.

WysokośćŚrednicaLiczba pięterMateriałSzyszkiStojakWagaWysokość czubkaWysokość podstawyLiczba tipsówMasa perłowaŚniegKolor pnia
150 cm95 cm13PVCNieMetalowy4.5 kg25 cm25 cm333NieNieZielony
180 cm110 cm15PVCNieMetalowy6 kg27 cm28 cm498NieNieZielony
220 cm120 cm18PVCNieMetalowy9 kg27 cm30 cm694NieNieZielony
250 cm130 cm21PVCNieMetalowy11.5 kg30 cm30 cm910NieNieZielony
Każda sztuczna choinka jest ręcznie robiona, dlatego dane przedstawione w tabeli należy traktować orientacyjnie.

Szybka i bezpieczna wysyłka

Sztuczne choinki FairyTrees są pakowane w 5-warstwowy karton o gramaturze 870 g/m2 i fali BC wyposażony we wkładkę tworzącą drugie dno i ścianki. Opakowanie jest zszywane w pięciu miejscach i dodatkowo zabezpieczane taśmą z logo FairyTrees. Zszywki uniemożliwiają pracę kartonu w trakcie transportu, dzięki czemu jest mniej podatne na zniszczenia niż jego standardowe odpowiedniki.

Wszystkie elementy choinki są złączone paskami rzepowymi. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na szybkie rozpakowanie drzewka, a po sezonie zapakowanie go z powrotem do kartonu. Opakowanie posiada logo FairyTrees, co znacząco ułatwia jego znalezienie w miejscu przechowywania.

Wymiary kartonów podane w tabeli są orientacyjne i mogą nieznacznie się różnić przy niektórych modelach. Dokładne dane są dostępne w karcie technicznej każdej choinki.

ChoinkaWymiary kartonu
120 cm105 x 22 x 22 cm
150 cm110 x 26 x 26 cm
180 cm119 x 27 x 29 cm
220 cm119 x 30 x 30 cm
250 cm119 x 35 x 35 cm
Instrukcja
montażu
Karta
produktu

Sosna zwyczajna

Pinus sylvestris L.

Wiecznie zielone drzewo występujące od Portugalii na zachodzie aż do Morza Ochockiego na wschodzie. W Polsce sosna zwyczajna jest jedną z najpopularniejszych sosen. Jest odporna na mrozy i susze, ale źle znosi zacienione miejsca. Sosnę zwyczajną można spotkać na suchych, dobrze nasłonecznionych zboczach.

Ten gatunek jest uważany za jeden z najlepszych bioindykatorów, czyli roślin wykorzystywanych do określania zanieczyszczenia środowiska, dlatego kupując sztuczną choinkę FairyTrees, chronisz to cenne drzewo przed wycinką.

Sztuczna choinka Sosna Tyrolska FairyTrees

© FairyTrees 2018