Sztuczna choinka
sosna naturalna zielona

Klasyczna sztuczna choinka będąca ozdobą każdego wnętrza. Drzewko zachwyca swoim gęstym zielonym igliwiem i wysoką jakością wykonania. Sosna naturalna zielona posiada ponadprzeciętną ilość tipsów, dzięki czemu wyróżnia się bujnością.

Sztuczna choinka Sosna Naturalna Zielona

Sosna naturalna zielona

Końcówki gałązek sosny zostały przystrojone drobną zieloną masą perłową.

Wieczorem przy świetle lampek choinkowych (dostępnych w ofercie FairyTrees osobno) dodają choince niezwykłego blasku, jednocześnie tworząc magiczną atmosferę. Kilkadziesiąt naturalnych szyszek sosnowych zostało ulokowanych na całej wysokości drzewka. Każda choinka bożonarodzeniowa FairyTrees jest ręcznie zdobiona.

Choinka świąteczna dla każdego

Sosna naturalna zielona jest dostępna w pięciu wariantach (120 cm, 150 cm, 180 cm, 220 cm, 250 cm) oraz w wersji slim, dzięki czemu choinka świąteczna FairyTrees zmieści się w każdym pomieszczeniu. Montaż choinki jest szybki – wystarczy połączyć ze sobą elementy (ich ilość zależy od rozmiaru choinki), a następnie rozłożyć gałązki. Szerokość dekoracji zależy od sposobu ułożenia gałązek i tipsów. Wysokość czubka wynosi ok. 20 cm. Ilość tipsów i szyszek naturalnych rośnie wraz z rozmiarem choinki.

Każda sztuczna choinka FairyTrees jest wyposażona w metalowy stojak, który zapewnia drzewku stabilność. Stojak jest składany i łatwy w montażu.

Wysokość choinki jest mierzona ze stojakiem.

FairyTrees dba o Ciebie i o środowisko

Dla podkreślenia dbałości o środowisko w produkcji jest stosowana samogasnąca folia PVC najwyższej jakości. Materiał nie zawiera szkodliwego plastyfikatora. Sztuczna choinka FairyTrees to sposób ograniczenie wycinki drzew. Do jej stworzenia są stosowane materiały nadające się do ponownego przetworzenia.

Przechowywanie sztucznej choinki

Odpowiednie przechowywanie choinki ma wpływ na jej stan. Aby sztuczna choinka FairyTrees zachowała swój estetyczny wygląd przez wiele sezonów, powinna być przechowywana w specjalnym worku lub kartonie i w pomieszczeniu o temperaturze otoczenia do 25°C, np. w piwnicy lub garażu.

WysokośćŚrednicaLiczba pięterMateriałSzyszkiStojakWagaWysokość czubkaWysokość podstawyLiczba tipsówMasa perłowaŚniegKolor pnia
120 cm85 cm10PVCTakMetalowy4 kg20 cm26 cm215TakNieZielony
150 cm100 cm13PVCTakMetalowy5.5 kg20 cm26 cm279TakNieZielony
180 cm120 cm15PVCTakMetalowy8.5 kg25 cm26 cm499TakNieZielony
220 cm135 cm17PVCTakMetalowy10.5 kg35 cm26 cm614TakNieZielony
250 cm160 cm20PVCTakMetalowy12.5 kg35 cm26 cm767TakNieZielony
Każda sztuczna choinka jest ręcznie robiona, dlatego dane przedstawione w tabeli należy traktować orientacyjnie.

Szybka i bezpieczna wysyłka

Sztuczne choinki FairyTrees są pakowane w 5-warstwowy karton o gramaturze 870 g/m2 i fali BC wyposażony we wkładkę tworzącą drugie dno i ścianki. Opakowanie jest zszywane w pięciu miejscach i dodatkowo zabezpieczane taśmą z logo FairyTrees. Zszywki uniemożliwiają pracę kartonu w trakcie transportu, dzięki czemu jest mniej podatne na zniszczenia niż jego standardowe odpowiedniki.

Wszystkie elementy choinki są złączone paskami rzepowymi. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na szybkie rozpakowanie drzewka, a po sezonie zapakowanie go z powrotem do kartonu. Opakowanie posiada logo FairyTrees, co znacząco ułatwia jego znalezienie w miejscu przechowywania.

Wymiary kartonów podane w tabeli są orientacyjne i mogą nieznacznie się różnić przy niektórych modelach. Dokładne dane są dostępne w karcie technicznej każdej choinki.

ChoinkaWymiary kartonu
120 cm105 x 22 x 22 cm
150 cm110 x 26 x 26 cm
180 cm119 x 27 x 29 cm
220 cm119 x 30 x 30 cm
250 cm119 x 35 x 35 cm
Instrukcja
montażu
Karta
produktu

Sosna zwyczajna

Pinus sylvestris L.

Wiecznie zielone drzewo występujące od Portugalii na zachodzie aż do Morza Ochockiego na wschodzie. W Polsce sosna zwyczajna jest jedną z najpopularniejszych sosen. Jest odporna na mrozy i susze, ale źle znosi zacienione miejsca. Sosnę zwyczajną można spotkać na suchych, dobrze nasłonecznionych zboczach.

Ten gatunek jest uważany za jeden z najlepszych bioindykatorów, czyli roślin wykorzystywanych do określania zanieczyszczenia środowiska, dlatego kupując sztuczną choinkę FairyTrees, chronisz to cenne drzewo przed wycinką.

Sztuczna choinka Sosna Naturalna Zielona FairyTrees

© FairyTrees 2018