Sztuczna choinka
sosna naturalna zielona slim

Sztuczna choinka świąteczna stworzona z myślą o małych lub wąskich wnętrzach, dzięki czemu wprowadzisz klimat świąt Bożego Narodzenia dosłownie wszędzie tam, gdzie zapragniesz.

Sztuczna choinka Sosna Naturalna Zielona Slim

Sosna naturalna zielona slim

To smukła wersja klasycznego modelu sztucznej choinki sosna naturalna zielona.

Różnica szerokości między nimi wynosi nawet kilkadziesiąt centymetrów, jednak dokładna wartość zależy od ułożenia gałęzi.

Ciemnozielone igliwie choinki stanowią tysiące ręcznie tworzonych igieł z folii PVC, które doskonale imitują ich prawdziwe odpowiedniki. Są długie i miłe w dotyku. Końcówki wybranych gałązek zostały ozdobione zieloną masą perłową. Wersja slim jest dostępna w dwóch rozmiarach: 180 i 220.

Choinka bożonarodzeniowa w wersji fit

Sosna naturalna zielona slim wprowadzi świąteczny klimat w małych pokojach, mieszkaniach oraz w wąskich holach i korytarzach. Mimo swojej wysokości zajmuje niewiele miejsca.

Choinka bożonarodzeniowa to obowiązkowa dekoracja w każdym domu. Jej zjawiskowy wygląd i delikatnie odbijające się w bombkach światło lampek sprawiają, że ten magiczny czas oczekiwania staje się niezapomniany. Dekoracja choinki to jedno z tych wspomnień, do których chętnie się wraca niezależnie od wieku. Niech choinka FairyTrees będzie ich nieodłącznym elementem.

Każda sztuczna choinka FairyTrees jest wyposażona w metalowy stojak, który zapewnia drzewku stabilność. Stojak jest składany i łatwy w montażu.

Wysokość choinki jest mierzona ze stojakiem.

FairyTrees dba o Ciebie i o środowisko

Dla podkreślenia dbałości o środowisko w produkcji jest stosowana samogasnąca folia PVC najwyższej jakości. Materiał nie zawiera szkodliwego plastyfikatora. Sztuczna choinka FairyTrees to sposób ograniczenie wycinki drzew. Do jej stworzenia są stosowane materiały nadające się do ponownego przetworzenia.

Przechowywanie sztucznej choinki

Odpowiednie przechowywanie choinki ma wpływ na jej stan. Aby sztuczna choinka FairyTrees zachowała swój estetyczny wygląd przez wiele sezonów, powinna być przechowywana w specjalnym worku lub kartonie i w pomieszczeniu o temperaturze otoczenia do 25°C, np. w piwnicy lub garażu.

WysokośćŚrednicaLiczba pięterMateriałSzyszkiStojakWagaWysokość czubkaWysokość podstawyLiczba tipsówMasa perłowaŚniegKolor pnia
150 cm75 cm13PVC32Metalowy6 kg25 cm25 cm242TakNieZielony
180 cm80 cm15PVC39Metalowy7 kg25 cm25 cm334TakNieZielony
220 cm90 cm18PVC46Metalowy8 kg25 cm25 cm478TakNieZielony
250 cm100 cm21PVC50Metalowy10 kg25 cm25 cm611TakNieZielony
Każda sztuczna choinka jest ręcznie robiona, dlatego dane przedstawione w tabeli należy traktować orientacyjnie.

Szybka i bezpieczna wysyłka

Sztuczne choinki FairyTrees są pakowane w 5-warstwowy karton o gramaturze 870 g/m2 i fali BC wyposażony we wkładkę tworzącą drugie dno i ścianki. Opakowanie jest zszywane w pięciu miejscach i dodatkowo zabezpieczane taśmą z logo FairyTrees. Zszywki uniemożliwiają pracę kartonu w trakcie transportu, dzięki czemu jest mniej podatne na zniszczenia niż jego standardowe odpowiedniki.

Wszystkie elementy choinki są złączone paskami rzepowymi. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na szybkie rozpakowanie drzewka, a po sezonie zapakowanie go z powrotem do kartonu. Opakowanie posiada logo FairyTrees, co znacząco ułatwia jego znalezienie w miejscu przechowywania.

Wymiary kartonów podane w tabeli są orientacyjne i mogą nieznacznie się różnić przy niektórych modelach. Dokładne dane są dostępne w karcie technicznej każdej choinki.

ChoinkaWymiary kartonu
120 cm105 x 22 x 22 cm
150 cm110 x 26 x 26 cm
180 cm119 x 27 x 29 cm
220 cm119 x 30 x 30 cm
250 cm119 x 35 x 35 cm
Instrukcja
montażu
Karta
produktu

Sosna Zwyczajna

Pinus sylvestris L.

Wiecznie zielone drzewo występujące od Portugalii na zachodzie aż do Morza Ochockiego na wschodzie. W Polsce sosna zwyczajna jest jedną z najpopularniejszych sosen. Jest odporna na mrozy i susze, ale źle znosi zacienione miejsca. Sosnę zwyczajną można spotkać na suchych, dobrze nasłonecznionych zboczach.

Ten gatunek jest uważany za jeden z najlepszych bioindykatorów, czyli roślin wykorzystywanych do określania zanieczyszczenia środowiska, dlatego kupując sztuczną choinkę FairyTrees, chronisz to cenne drzewo przed wycinką.

Sztuczna choinka Sosna Naturalna Zielona FairyTrees

© FairyTrees 2019