Sztuczna choinka
sosna naturalna ośnieżona slim

Sztuczna choinka bożonarodzeniowa zaprojektowana specjalnie dla małych lub wąskich pomieszczeń. Dolne gałęzie są krótsze niż w klasycznej sośnie naturalnej ośnieżonej.

Sztuczna choinka Sosna Naturalna Ośnieżona Slim

Sosna naturalna ośnieżona slim

Różnica w średnicy rozłożonego drzewka może sięgać do kilkudziesięciu centymetrów. Dzięki temu świąteczny klimat może zagościć nawet w korytarzu, małym pokoju, holu i innych tym podobnych wnętrzach.

Wybrane gałązki choinki FairyTrees zostały ozdobione srebrnobiałą masą perłową imitującą szron. Jej urok jest widoczny, gdy zapada zmrok, a ona delikatnie odbija światło lampek. Igliwie jest długie i miłe w dotyku, do złudzenia przypomina prawdziwe. Po udekorowaniu bombkami i lampkami drzewko staje się niezwykłą dekoracją świąteczną, która tworzy dookoła magiczną atmosferę. Sztuczna choinka sosna naturalna ośnieżona slim jest dostępna w dwóch rozmiarach: 180 i 220. W zestawie znajduje się metalowy stojak.

Choinka stworzona z miłości do świąt

Łatwy sposób montażu sprawia, że złożenie wszystkich części choinki zajmuje kilka chwil. Na rozłożenie gałęzi należy przeznaczyć ok. 30-40 minut. To doskonały sposób na spędzenie czasu z rodziną. Zaangażowanie rodziców i dzieci w wspólne dekorowanie choinki zacieśni więzi i pozwoli na poczucie magii zbliżających się świąt. Drzewko może być bujne lub skromne – ułożenie w pełni zależy od Ciebie.

Każda sztuczna choinka FairyTrees jest wyposażona w metalowy stojak, który zapewnia drzewku stabilność. Stojak jest składany i łatwy w montażu.

Wysokość choinki jest mierzona ze stojakiem.

FairyTrees dba o Ciebie i o środowisko

Dla podkreślenia dbałości o środowisko w produkcji jest stosowana samogasnąca folia PVC najwyższej jakości. Materiał nie zawiera szkodliwego plastyfikatora. Sztuczna choinka FairyTrees to sposób ograniczenie wycinki drzew. Do jej stworzenia są stosowane materiały nadające się do ponownego przetworzenia.

Przechowywanie sztucznej choinki

Odpowiednie przechowywanie choinki ma wpływ na jej stan. Aby sztuczna choinka FairyTrees zachowała swój estetyczny wygląd przez wiele sezonów, powinna być przechowywana w specjalnym worku lub kartonie i w pomieszczeniu o temperaturze otoczenia do 25°C, np. w piwnicy lub garażu.

WysokośćŚrednicaLiczba pięterMateriałSzyszkiStojakWagaWysokość czubkaWysokość podstawyLiczba tipsówMasa perłowaŚniegKolor pnia
150 cm75 cm13PVC32Metalowy6 kg25 cm25 cm242TakNieZielony
180 cm80 cm15PVC39Metalowy7 kg25 cm25 cm334TakNieZielony
220 cm90 cm18PVC46Metalowy8 kg25 cm25 cm478TakNieZielony
250 cm100 cm21PVC50Metalowy10 kg25 cm25 cm611TakNieZielony
Każda sztuczna choinka jest ręcznie robiona, dlatego dane przedstawione w tabeli należy traktować orientacyjnie.

Szybka i bezpieczna wysyłka

Sztuczne choinki FairyTrees są pakowane w 5-warstwowy karton o gramaturze 870 g/m2 i fali BC wyposażony we wkładkę tworzącą drugie dno i ścianki. Opakowanie jest zszywane w pięciu miejscach i dodatkowo zabezpieczane taśmą z logo FairyTrees. Zszywki uniemożliwiają pracę kartonu w trakcie transportu, dzięki czemu jest mniej podatne na zniszczenia niż jego standardowe odpowiedniki.

Wszystkie elementy choinki są złączone paskami rzepowymi. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na szybkie rozpakowanie drzewka, a po sezonie zapakowanie go z powrotem do kartonu. Opakowanie posiada logo FairyTrees, co znacząco ułatwia jego znalezienie w miejscu przechowywania.

Wymiary kartonów podane w tabeli są orientacyjne i mogą nieznacznie się różnić przy niektórych modelach. Dokładne dane są dostępne w karcie technicznej każdej choinki.

ChoinkaWymiary kartonu
120 cm105 x 22 x 22 cm
150 cm110 x 26 x 26 cm
180 cm119 x 27 x 29 cm
220 cm119 x 30 x 30 cm
250 cm119 x 35 x 35 cm
Instrukcja
montażu
Karta
produktu

Sosna zwyczajna

Pinus sylvestris L.

Wiecznie zielone drzewo występujące od Portugalii na zachodzie aż do Morza Ochockiego na wschodzie. W Polsce sosna zwyczajna jest jedną z najpopularniejszych sosen. Jest odporna na mrozy i susze, ale źle znosi zacienione miejsca. Sosnę zwyczajną można spotkać na suchych, dobrze nasłonecznionych zboczach.

Ten gatunek jest uważany za jeden z najlepszych bioindykatorów, czyli roślin wykorzystywanych do określania zanieczyszczenia środowiska, dlatego kupując sztuczną choinkę FairyTrees, chronisz to cenne drzewo przed wycinką.

Sztuczna choinka Sosna Naturalna Ośnieżona FairyTrees

© FairyTrees 2019