Sztuczna choinka
Jodła Skandynawska

Jodła Skandynawska to piękna, okazała choinka świąteczna o ciemnozielonym igliwiu. Rozłożyste gałęzie i długie igły sprawiają, że obok takiej dekoracji nie da się przejść obojętnie.

Sztuczna choinka Jodła Skandynawska

Jodła Skandynawska

Realistycznie wykonane z tworzywa PVC igły Jodły Skandynawskiej są długie i miękkie. Bujny  wygląd drzewka to zasługa ogromnej liczby tipsów (ich dokładna ilość jest zależna od rozmiaru choinki), które mogą być układane dosłownie w każdym kierunku.

Gałązki zostały ozdobione prawdziwymi, naturalnymi szyszkami. Łodygi posiadają jasnobrązowe akcenty, które dodają im głębi i nawiązują do żywej, naturalnej jodły.

Bombki, lampki choinkowe, własnoręcznie wykonane ozdoby  – wszystkie dekoracje będą podkreślałby pełny kształt sztucznej choinki FairyTrees. Wystarczy nawet niewielka ilość dodatków, aby Jodła Skandynawska przemieniła się w bajeczne drzewko bożonarodzeniowe.

Sztuczna choinka FairyTrees jest dostępna w czterech rozmiarach 150 cm, 180 cm, 220 cm, 250 cm. To pozwala na dopasowanie choinki do wielkości pomieszczenia. Montaż dekoracji zajmuje kilka chwil (dwóch lub trzech części), a na rozłożenie gałęzi oraz ozdobienie należy przeznaczyć ok. 30-40 minut. Rozkładanie i dekorowanie drzewka bożonarodzeniowego to doskonały sposób na spędzenie czasu wspólnie z rodziną. Tipsy i gałęzie mogą być układane w dowolnym kierunku.

Każda sztuczna choinka FairyTrees jest wyposażona w metalowy stojak, który zapewnia drzewku stabilność. Stojak jest składany i łatwy w montażu.

Wysokość choinki jest mierzona ze stojakiem.

FairyTrees dba o Ciebie i o środowisko

Dla podkreślenia dbałości o środowisko w produkcji jest stosowana samogasnąca folia PVC najwyższej jakości. Materiał nie zawiera szkodliwego plastyfikatora. Sztuczna choinka FairyTrees to sposób ograniczenie wycinki drzew. Do jej stworzenia są stosowane materiały nadające się do ponownego przetworzenia.

Przechowywanie sztucznej choinki

Odpowiednie przechowywanie choinki ma wpływ na jej stan. Aby sztuczna choinka FairyTrees zachowała swój estetyczny wygląd przez wiele sezonów, powinna być przechowywana w specjalnym worku lub kartonie i w pomieszczeniu o temperaturze otoczenia do 25°C, np. w piwnicy lub garażu.

WysokośćŚrednicaLiczba pięterMateriałSzyszkiStojakWagaWysokość czubkaWysokość podstawyLiczba tipsówMasa perłowaŚniegKolor pnia
150 cm105 cm12PVCTakMetalowy6 kg30 cm26 cm318NieNieZielony
180 cm125 cm15PVCTakMetalowy10 kg30 cm26 cm501NieNieZielony
220 cm135 cm17PVCTakMetalowy12.5 kg35 cm26 cm680NieNieZielony
250 cm160 cm20PVCTakMetalowy14.5 kg35 cm26 cm812NieNieZielony
Każda sztuczna choinka jest ręcznie robiona, dlatego dane przedstawione w tabeli należy traktować orientacyjnie.

Szybka i bezpieczna wysyłka

Sztuczne choinki FairyTrees są pakowane w 5-warstwowy karton o gramaturze 870 g/m2 i fali BC wyposażony we wkładkę tworzącą drugie dno i ścianki. Opakowanie jest zszywane w pięciu miejscach i dodatkowo zabezpieczane taśmą z logo FairyTrees. Zszywki uniemożliwiają pracę kartonu w trakcie transportu, dzięki czemu jest mniej podatne na zniszczenia niż jego standardowe odpowiedniki.

Wszystkie elementy choinki są złączone paskami rzepowymi. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na szybkie rozpakowanie drzewka, a po sezonie zapakowanie go z powrotem do kartonu. Opakowanie posiada logo FairyTrees, co znacząco ułatwia jego znalezienie w miejscu przechowywania.

Wymiary kartonów podane w tabeli są orientacyjne i mogą nieznacznie się różnić przy niektórych modelach. Dokładne dane są dostępne w karcie technicznej każdej choinki.

ChoinkaWymiary kartonu
120 cm105 x 22 x 22 cm
150 cm110 x 26 x 26 cm
180 cm119 x 27 x 29 cm
220 cm119 x 30 x 30 cm
250 cm119 x 35 x 35 cm
Instrukcja
montażu
Karta
produktu

Jodła

Abies nordmanniana

Wysokie zimozielone drzewo (nawet do 60 m) należące do rodziny sosnowatych. Ciemnozielone, miękkie i długie igliwie tworzy gęstą koronę.

Drzewo bardzo lubi ciepłe, dobrze nasłonecznione miejsca oraz wilgotne powietrze. Źle znosi wysokie temperatury, susze i zanieczyszczenia. W Europie jodła jest chętnie wybierana jako choinka na święta Bożego Narodzenia ze względu na swój stożkowaty, regularny kształt i spiczasty wierzchołek, które doskonale eksponują dekoracje świąteczne.

Sztuczna choinka Jodła Skandynawska

© FairyTrees 2019