Sztuczna choinka
Jodła Nordmanna Premium

Jodła Nordmanna Premium to niezwykle rozłożysta choinka inspirowana klasyczną jodłą. Jej gałęzie są długie i bogate w ciemnozielone igły. Brązowe akcenty przy łodygach dodają głębi i naturalności. Po rozłożeniu średnica drzewka sięga nawet do 130 cm.

Przejdź do sklepu

Künstlicher Weihnachtsbaum Nordmanntanne

Jodła Nordmanna Premium

Jodła Nordmanna Premium to choinka inne niż wszystkie. Sekret jej wyjątkowości tkwi w unikalnej konstrukcji, która pozwoliła na uzyskanie niezwykłej gęstości i wyglądu prawdziwej choinki.

Piętra z długimi i krótkim gałęziami zostały ułożone naprzemiennie, a dwa najniższe poziomy dodatkowo wzmocnione. Gałęzie pomieszczą lampki choinkowe i kilkadziesiąt bombek. Sztuczna choinka Jodła Nordmanna Premium jest dostępna w dwóch rozmiarach oraz z zielonym lub brązowym pniem.

Przyozdobiona sztuczna choinka jodła Nordmanna Premium jest niezwykłą dekoracją, która wprowadza szczególną, świąteczną atmosferę. Aby uzyskać naprawdę wyjątkowy efekt, na rozłożenie drzewka i jego dekorację należy poświęcić ok. 30-40 minut. Ubieranie choinki z rodziną to świetny sposób na wspólne spędzenie czasu.

Sztuczna choinka FairyTrees zachwyca swoim wyglądem oraz jakością wykonania. Igły są wytrzymałe dzięki wykonaniu z folii PVC i PU, a tipsy zostały tak zaprojektowane, aby mogły być układane w dowolnym kierunku bez ryzyka ich uszkodzenia. Igły PVC umieszczono przy pniu, gdzie nadają choince bujnego wyglądu, a igły PU charakteryzują się realistycznym wyglądem.

Sztuczna choinka FairyTrees jest wyposażona w drewniany stojak, który zapewnia drzewku stabilność. Stojak jest składany i łatwy w montażu.

Wysokość choinki jest mierzona ze stojakiem.

FairyTrees dba o Ciebie i o środowisko

Dla podkreślenia dbałości o środowisko w produkcji jest stosowana samogasnąca folia PVC najwyższej jakości. Materiał nie zawiera szkodliwego plastyfikatora. Sztuczna choinka FairyTrees to sposób ograniczenie wycinki drzew. Do jej stworzenia są stosowane materiały nadające się do ponownego przetworzenia.

Przechowywanie sztucznej choinki

Odpowiednie przechowywanie choinki ma wpływ na jej stan. Aby sztuczna choinka FairyTrees zachowała swój estetyczny wygląd przez wiele sezonów, powinna być przechowywana w specjalnym worku lub kartonie i w pomieszczeniu o temperaturze otoczenia do 25°C, np. w piwnicy lub garażu.

WysokośćŚrednicaLiczba pięterMateriałSzyszkiStojakWagaWysokość czubkaWysokość podstawyLiczba tipsówMasa perłowaŚniegKolor pnia
150 cm115 cm14PVC, PUNieDrewniany6 kg27 cm23 cm488NieNieZielony
180 cm130 cm17PVC, PUNieDrewniany8.5 kg27 cm25 cm642NieNieZielony
220 cm145 cm19PVC, PUNieDrewniany10 kg27 cm27 cm768NieNieZielony
Każda sztuczna choinka jest ręcznie robiona, dlatego dane przedstawione w tabeli należy traktować orientacyjnie.

Szybka i bezpieczna wysyłka

Sztuczne choinki FairyTrees są pakowane w 5-warstwowy karton o gramaturze 870 g/m2 i fali BC wyposażony we wkładkę tworzącą drugie dno i ścianki. Opakowanie jest zszywane w pięciu miejscach i dodatkowo zabezpieczane taśmą z logo FairyTrees. Zszywki uniemożliwiają pracę kartonu w trakcie transportu, dzięki czemu jest mniej podatne na zniszczenia niż jego standardowe odpowiedniki.

Wszystkie elementy choinki są złączone paskami rzepowymi. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na szybkie rozpakowanie drzewka, a po sezonie zapakowanie go z powrotem do kartonu. Opakowanie posiada logo FairyTrees, co znacząco ułatwia jego znalezienie w miejscu przechowywania.

Wymiary kartonów podane w tabeli są orientacyjne i mogą nieznacznie się różnić przy niektórych modelach. Dokładne dane są dostępne w karcie technicznej każdej choinki.

ChoinkaWymiary kartonu
120 cm79 x 19.5 x 23 cm
150 cm118 x 26 x 30 cm
180 cm118 x 26 x 30 cm
220 cm118 x 26 x 37 cm
250 cm118 x 24 x 40 cm
Instrukcja
montażu

Jodła

Abies nordmanniana

Wysokie zimozielone drzewo (nawet do 60 m) należące do rodziny sosnowatych. Ciemnozielone, miękkie i długie igliwie tworzy gęstą koronę.

Drzewo bardzo lubi ciepłe, dobrze nasłonecznione miejsca oraz wilgotne powietrze. Źle znosi wysokie temperatury, susze i zanieczyszczenia. W Europie jodła jest chętnie wybierana jako choinka na święta Bożego Narodzenia ze względu na swój stożkowaty, regularny kształt i spiczasty wierzchołek, które doskonale eksponują dekoracje świąteczne.

Nordmanntanne Premium Fairytrees

Jetzt bist Du dran!

© FairyTrees 2021