Sztuczna choinka
świerk na pniu ze śniegiem

Drzewko bożonarodzeniowe, które wygląda jak przed chwilą przyniesione z lasu. Sztuczna choinka świerk na pniu ze śniegiem to wyjątkowa dekoracja wyróżniająca się wyglądem. Jeśli unikasz przepychu we wnętrzach i przystrajania domu na święta, to drzewko będzie dla Ciebie idealne.

Sztuczna choinka Świerk Na Pniu Ze Śniegiem FairyTrees

Świerk na pniu ze śniegiem

Jego obecność w zupełności wystarczy, aby wprowadzić świąteczną atmosferę, a taka ilość miejsca pod choinką pomieści nawet największe prezenty.

Sztuczna choinka została przyprószona imitacją prawdziwego, puszystego śniegu. Obfite warstwy sztucznego puchu doskonale trzymają się na długich igłach. Świerk na pniu ze śniegiem jest uniwersalną dekoracją, która pasuje do małych i dużych wnętrz. Może także być ozdobą wejścia do domu, restauracji, hotelu lub biura.

Sztuczna choinka z naturalnym pniem

Choinka świąteczna FairyTrees posiada naturalny pień o średnicy ok 6 cm. Na jego powierzchni mogą występować ślady żywicy i pozostałości po gałązkach (lekko odstające elementy). Dekoracja została umieszczona w podstawie z kompozytu mineralnego ukrytego pod jutowym płótnem.

Po rozpakowaniu sztuczna choinka jest gotowa do ustawienia w miejscu docelowym. Wystarczy rozłożyć gałązki i przystroić lampkami i bombkami (zobacz dekoracje świąteczne FairyTrees). Ostateczny wygląd choinki zależy w pełni od Ciebie.

Dla bezpieczeństwa otoczenia zalecamy, aby sztuczne choinki świerk na pniu umiejscowione na zewnątrz zostały przymocowane do podłoża, elewacji, ławki itp.

Wysokość choinki jest mierzona z podstawą.

FairyTrees dba o Ciebie i o środowisko

Dla podkreślenia dbałości o środowisko w produkcji jest stosowana samogasnąca folia PVC najwyższej jakości. Materiał nie zawiera szkodliwego plastyfikatora. Sztuczna choinka FairyTrees to sposób ograniczenie wycinki drzew. Do jej stworzenia są stosowane materiały nadające się do ponownego przetworzenia.

Przechowywanie sztucznej choinki

Odpowiednie przechowywanie choinki ma wpływ na jej stan. Aby sztuczna choinka FairyTrees zachowała swój estetyczny wygląd przez wiele sezonów, powinna być przechowywana w specjalnym worku lub kartonie i w pomieszczeniu o temperaturze otoczenia do 25°C, np. w piwnicy lub garażu.

WysokośćŚrednicaMateriałSzyszkiPodstawaWagaWysokość podstawyWysokość pniaLiczba tipsówMasa perłowaŚniegPień
150 cm70 cmPVC, DrewnoNieKompozyt12.5 kg19 cm72 cm146NieTakNaturalny
180 cm80 cmPVC, DrewnoNieKompozyt13.5 kg21 cm72 cm190NieTakNaturalny
Każda sztuczna choinka jest ręcznie robiona, dlatego dane przedstawione w tabeli należy traktować orientacyjnie.

Szybka i bezpieczna wysyłka

Sztuczne choinki FairyTrees są pakowane w 5-warstwowy karton o gramaturze 870 g/m2 i fali BC wyposażony we wkładkę tworzącą drugie dno i ścianki. Opakowanie jest zszywane w pięciu miejscach i dodatkowo zabezpieczane taśmą z logo FairyTrees. Zszywki uniemożliwiają pracę kartonu w trakcie transportu, dzięki czemu jest mniej podatne na zniszczenia niż jego standardowe odpowiedniki.

Wszystkie elementy choinki są złączone paskami rzepowymi. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na szybkie rozpakowanie drzewka, a po sezonie zapakowanie go z powrotem do kartonu. Opakowanie posiada logo FairyTrees, co znacząco ułatwia jego znalezienie w miejscu przechowywania.

Wymiary kartonów podane w tabeli są orientacyjne i mogą nieznacznie się różnić przy niektórych modelach. Dokładne dane są dostępne w karcie technicznej każdej choinki.

ChoinkaWymiary kartonu
150 cm100 x 25 x 25 cm
180 cm100 x 29 x 29 cm
Instrukcja
montażu
Karta
produktu

Świerk pospolity

Picea abies L.

Wysokie wiecznie zielone drzewo iglaste o rozłożystych gałęziach. W porównaniu do sosny igliwie świerkowe nie jest zbyt długie. Świerk jest wrażliwym drzewem. Źle znosi susze, upały oraz porywiste wiatry. Lubi zacienione miejsca. Może służyć za świetne schronienie przed promieniami słońca i ulewami.

Nie każdy wie, że z igliwia można przygotować napar bogaty w witaminę C. Sztuczna choinka FairyTrees została stworzona na wzór prawdziwego świerku, tym samym chroniąc go przed niepotrzebnym wyrębem.

Sztuczna choinka Świerk Na Pniu Ze Śniegiem FairyTrees

© FairyTrees 2019