Sztuczna choinka
świerk na pniu ośnieżony

Gdy góra prezentów nie mieści się pod choinką, z pomocą przychodzi drzewko świąteczne FairyTrees. Sztuczna choinka na pniu to alternatywa dla klasycznego drzewka bożonarodzeniowego dla każdego, kto lubi niebanalne dekoracje świąteczne.

Sztuczna choinka Świerk Na Pniu Ośnieżony FairyTrees

Choinka sztuczna  świerk na pniu ośnieżony

Świerk na pniu wyróżnia się swoim oryginalnym wyglądem. Drzewko samo w sobie jest smukłe i zajmuje niewiele miejsca.

Doskonale sprawdzi się także jako zewnętrzna dekoracja świąteczna, np. przed wejściem do domu, hotelu, sklepu, biura lub restauracji.

Ciemnozielone igliwie zostało miejscami przyprószone srebrnobiałą masą perłową, która imituje szron. światełka choinkowe i bombki odbijające ich blask  uwydatniają prawdziwy urok drzewka. Ogromną zaletą sztucznej choinki FairyTrees jest jej konstrukcja. Po rozpakowaniu dekoracji  rozłożenie gałązek zajmuje kilka minut, a ich układ w pełni zależy od preferencji właściciela. Świerk na pniu jest dostępny w trzech wersjach: zielonej, ośnieżonej i ze śniegiem, które różnią się formą dekoracji igliwia.

Choinka świąteczna inna niż wszystkie

Solidna podstawa ukryta pod jutowym płótnem sprawia, że sztuczna choinka  jest stabilna. Odsłonięty pień jest w pełni naturalny – na jego powierzchni mogą występować ślady żywicy oraz odstające elementy (będące pozostałościami po gałązkach). Średnica pnia wynosi ok. 6 cm, jednak ze względu na stosowanie naturalnego surowca ta wartość może ulec nieznacznej zmianie.

Świerk na pniu to wyjątkowa sztuczna choinka do złudzenia przypominająca prawdziwe, żywe drzewko. Igliwie wykonane z materiałów najwyższej jakości oraz naturalny pień sprawiają, że dekoracja świąteczna służy przez wiele lat, zachowując swoje piękno.

Dla bezpieczeństwa otoczenia zalecamy, aby sztuczne choinki świerk na pniu umiejscowione na zewnątrz zostały przymocowane do podłoża, elewacji, ławki itp.

Wysokość choinki jest mierzona z podstawą.

FairyTrees dba o Ciebie i o środowisko

Dla podkreślenia dbałości o środowisko w produkcji jest stosowana samogasnąca folia PVC najwyższej jakości. Materiał nie zawiera szkodliwego plastyfikatora. Sztuczna choinka FairyTrees to sposób ograniczenie wycinki drzew. Do jej stworzenia są stosowane materiały nadające się do ponownego przetworzenia.

Przechowywanie sztucznej choinki

Odpowiednie przechowywanie choinki ma wpływ na jej stan. Aby sztuczna choinka FairyTrees zachowała swój estetyczny wygląd przez wiele sezonów, powinna być przechowywana w specjalnym worku lub kartonie i w pomieszczeniu o temperaturze otoczenia do 25°C, np. w piwnicy lub garażu.

WysokośćŚrednicaMateriałSzyszkiPodstawaWagaWysokość podstawyWysokość pniaLiczba tipsówMasa perłowaŚniegPień
150 cm70 cmPVC, DrewnoNieKompozyt12 kg20 cm68 cm146TakNieNaturalny
180 cm80 cmPVC, DrewnoNieKompozyt13 kg22 cm72 cm190TakNieNaturalny
Każda sztuczna choinka jest ręcznie robiona, dlatego dane przedstawione w tabeli należy traktować orientacyjnie.

Szybka i bezpieczna wysyłka

Sztuczne choinki FairyTrees są pakowane w 5-warstwowy karton o gramaturze 870 g/m2 i fali BC wyposażony we wkładkę tworzącą drugie dno i ścianki. Opakowanie jest zszywane w pięciu miejscach i dodatkowo zabezpieczane taśmą z logo FairyTrees. Zszywki uniemożliwiają pracę kartonu w trakcie transportu, dzięki czemu jest mniej podatne na zniszczenia niż jego standardowe odpowiedniki.

Wszystkie elementy choinki są złączone paskami rzepowymi. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na szybkie rozpakowanie drzewka, a po sezonie zapakowanie go z powrotem do kartonu. Opakowanie posiada logo FairyTrees, co znacząco ułatwia jego znalezienie w miejscu przechowywania.

Wymiary kartonów podane w tabeli są orientacyjne i mogą nieznacznie się różnić przy niektórych modelach. Dokładne dane są dostępne w karcie technicznej każdej choinki.

ChoinkaWymiary kartonu
150 cm100 x 25 x 25 cm
180 cm100 x 29 x 29 cm
Instrukcja
montażu
Karta
produktu

Świerk pospolity

Picea abies L.

Wysokie wiecznie zielone drzewo iglaste o rozłożystych gałęziach. W porównaniu do sosny igliwie świerkowe nie jest zbyt długie. Świerk jest wrażliwym drzewem. Źle znosi susze, upały oraz porywiste wiatry. Lubi zacienione miejsca. Może służyć za świetne schronienie przed promieniami słońca i ulewami.

Nie każdy wie, że z igliwia można przygotować napar bogaty w witaminę C. Sztuczna choinka FairyTrees została stworzona na wzór prawdziwego świerku, tym samym chroniąc go przed niepotrzebnym wyrębem.

Sztuczna choinka Świerk Na Pniu Ośnieżony FairyTrees

© FairyTrees 2019