Sztuczna choinka
świerk na pniu zielony

Choinka bożonarodzeniowa, która przyciąga wzrok i wyróżnia się na tle klasycznych dekoracji. Świerk na pniu to drzewko łączące w sobie naturę z nowoczesną technologią. Ciemnozielone igliwie wykonane z folii PVC perfekcyjnie imituje prawdziwe igły świerka.

Świerk na pniu zielony

Naturalny pień o średnicy ok. 6 cm nadaje drzewku wyjątkowości – każdy egzemplarz jest inny. Na pniu mogą występować ślady żywicy i odstające elementy, będące pozostałościami po gałązkach.

Końcówki wybranych gałązek zostały pokryte zieloną masą perłową, która delikatnie mieni się w świetle lampek choinkowych (dostępne osobno). Świerk na pniu to stabilna dekoracja świąteczna oparta na masywnej podstawie z kompozytu mineralnego okrytego jutowym płótnem.

Sztuczna choinka do domu i ogrodu

Sztuczna choinka świerk na pniu będzie doskonałą ozdobą wejścia do domu, restauracji, hotelu, biura. Waga drzewka utrudnia jego przeniesienie i kradzież, a zastosowanie wysokogatunkowych materiałów sprawia, że dekoracja świąteczna FairyTrees przetrwa nawet najmroźniejszą zimę.

Dla bezpieczeństwa otoczenia zalecamy, aby sztuczne choinki świerk na pniu umiejscowione na zewnątrz zostały przymocowane do podłoża, elewacji, ławki itp.

Wysokość choinki jest mierzona z podstawą.

FairyTrees dba o Ciebie i o środowisko

Dla podkreślenia dbałości o środowisko w produkcji jest stosowana samogasnąca folia PVC najwyższej jakości. Materiał nie zawiera szkodliwego plastyfikatora. Sztuczna choinka FairyTrees to sposób ograniczenie wycinki drzew. Do jej stworzenia są stosowane materiały nadające się do ponownego przetworzenia.

Przechowywanie sztucznej choinki

Odpowiednie przechowywanie choinki ma wpływ na jej stan. Aby sztuczna choinka FairyTrees zachowała swój estetyczny wygląd przez wiele sezonów, powinna być przechowywana w specjalnym worku lub kartonie i w pomieszczeniu o temperaturze otoczenia do 25°C, np. w piwnicy lub garażu.

WysokośćŚrednicaMateriałSzyszkiPodstawaWagaWysokość podstawyWysokość pniaLiczba tipsówMasa perłowaŚniegPień
150 cm70 cmPVC, DrewnoNieKompozyt12 kg20 cm68 cm146TakNieNaturalny
180 cm80 cmPVC, DrewnoNieKompozyt13 kg22 cm72 cm190TakNieNaturalny
Każda sztuczna choinka jest ręcznie robiona, dlatego dane przedstawione w tabeli należy traktować orientacyjnie.

Szybka i bezpieczna wysyłka

Sztuczne choinki FairyTrees są pakowane w 5-warstwowy karton o gramaturze 870 g/m2 i fali BC wyposażony we wkładkę tworzącą drugie dno i ścianki. Opakowanie jest zszywane w pięciu miejscach i dodatkowo zabezpieczane taśmą z logo FairyTrees. Zszywki uniemożliwiają pracę kartonu w trakcie transportu, dzięki czemu jest mniej podatne na zniszczenia niż jego standardowe odpowiedniki.

Wszystkie elementy choinki są złączone paskami rzepowymi. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na szybkie rozpakowanie drzewka, a po sezonie zapakowanie go z powrotem do kartonu. Opakowanie posiada logo FairyTrees, co znacząco ułatwia jego znalezienie w miejscu przechowywania.

Wymiary kartonów podane w tabeli są orientacyjne i mogą nieznacznie się różnić przy niektórych modelach. Dokładne dane są dostępne w karcie technicznej każdej choinki.

ChoinkaWymiary kartonu
150 cm100 x 25 x 25 cm
180 cm100 x 29 x 29 cm
Instrukcja
montażu
Karta
produktu

Świerk pospolity

Picea abies L.

Wysokie wiecznie zielone drzewo iglaste o rozłożystych gałęziach. W porównaniu do sosny igliwie świerkowe nie jest zbyt długie. Świerk jest wrażliwym drzewem. Źle znosi susze, upały oraz porywiste wiatry. Lubi zacienione miejsca. Może służyć za świetne schronienie przed promieniami słońca i ulewami.

Nie każdy wie, że z igliwia można przygotować napar bogaty w witaminę C. Sztuczna choinka FairyTrees została stworzona na wzór prawdziwego świerku, tym samym chroniąc go przed niepotrzebnym wyrębem.

Sztuczna choinka Świerk Na Pniu Zielony FairyTrees

© FairyTrees 2018