Jasnozielona
girlanda świąteczna FairyGarland

Wydaje Ci się, że w każdym domu świąteczne ozdoby wyglądają tak samo? Chcesz się wyróżnić, stworzyć coś oryginalnego? Nic prostszego jak wykorzystać girlandę marki FairyTrees. Tylko od Twojej inwencji będzie zależała dekoracja domu, ogrodzenia czy sufitu.

Jasnozielona girlanda świąteczna FairyGarland

Girlanda świąteczna jasnozielona

Coraz częściej sama choinka jako ozdoba świąteczna to za mało. Dzięki girlandzie imitującej igliwie można zadbać o to by atmosfera Bożego Narodzenia przeniosła się również na ogród, ganek czy balkon.

Przystrajając ją dodatkowo lampkami i bombkami zyskasz gwarancję, że żaden sąsiad nie przejdzie obok niej bez zainteresowania.

Jasnozielona girlanda to klasyka sama w sobie. Igliwie ciasno oplatające rdzeń wykonany z elastycznego drutu do złudzenia przypomina żywe gałązki drzewa iglastego. Dzięki temu zawieszając ją nad drzwiami czy na fasadzie budynku będzie wyglądała bardzo naturalnie. Nie zawiera żadnych niebezpiecznych substancji, które byłyby szkodliwe dla użytkowników bądź środowiska. Śmiało można zatem udekorować nią dziecięcy pokój czy salon.

Wysokiej jakości pasma wykonane z materiału PVC są dostępne w trzech rozmiarach: 2 m, 4 m i 6 m. Są na tyle elastyczne, że można je z powodzeniem łączyć tworząc długie sznury lub splatać w iglaste warkocze. Miękkie igły nie sprawiają dyskomfortu w dekorowaniu, więc w strojeniu girlandy mogą śmiało brać udział zarówno dorośli jak i dzieci. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, marka FairyTrees przygotowała dwie wersje kolorystyczne – jasnozieloną oraz ciemnozieloną.

© FairyTrees 2020