Sztuczne choinki na 2018 rok

Sztuczne choinki 2018 FairyTrees

Choć do Gwiazdki zostało jeszcze ponad 200 dni w naszej fabryce sezon świąteczny trwa w najlepsze! Projektujemy nowe sztuczne choinki, pakujemy bestsellerowe modele, przygotowujemy bombki i lampki LED. Wszystko po to, aby dekoracje świąteczne trafiły na czas do wielbicieli świąt w całej Europie.

Co nowego w FairyTrees?

W tegorocznej kolekcji FairyTrees pojawi się kilka nowości. Po analizie setek komentarzy i wiadomości od naszych dotychczasowych klientów wprowadzamy modele, które powinny sprostać oczekiwaniom ich przyszłych właścicieli oraz ulepszamy dotychczasowe sztuczne choinki.  Wśród nowości znajdą się dwa drzewka premium z igłami PU oraz Sosna Tyrolska. Jodła Nordmanna i choinki w wersji slim pojawią się także w innych rozmiarach.

Nowość 2018: jeszcze więcej sztucznych choinek z PU

Oprócz standardowych modeli wykonanych z folii PVC w ofercie FairyTrees znajdują się dwie sztuczne choinki, które dodatkowo posiadają igły wykonane z tworzywa PU. Ze względu na pozytywne opinie i ciepłe przyjęcie przez  klientów w tym roku pojawią się kolejne dwie sztuczne choinki premium z igłami z PU. Wysoka trwałość materiału sprawia, że igły PU idealnie odwzorowują wygląd tych prawdziwych oraz zachowują swój kształt przez wiele lat.

Jodła Nordmanna jeszcze wyższa

Sztuczna choinka Jodła Nordmanna to wyjątkowa dekoracja. Jej oryginalność opiera się na przeplataniu krótkich i długich gałęzi tak, aby uzyskać jeszcze większą gęstość i wygląd prawdziwego drzewka. Średnica wynosi ok. 150 cm (w zależności od wybranego rozmiaru). Ta choinka jedyna w swoim rodzaju teraz będzie dostępna również w największej wersji, czyli w wysokości 250 cm!

Sztuczne choinki slim jeszcze niższe

Osobom, dla których Jodła Nordmanna jest zbyt dużą dekoracją, polecamy modele slim dedykowane niewielkim i wąskim wnętrzom. To idealna alternatywa dla każdego, kto marzy o choince, ale boi się, że ma za mało miejsca na jej postawienie. Ich główną cechą jest węższa średnica  dzięki skróceniu dolnych gałęzi.

W tym roku wśród oferowanych wariantów (180 cm, 220 cm) pojawi się także model o wysokości 150 cm.  Warto pamiętać, że wszystkie wysokości choinek są podane razem ze stojakiem, a ich wymiary mogą się różnić o ok. 5% ze względu na ręczne wykonanie.

W FairyTrees wciąż działamy!

To tylko kilka niespodzianek, które przygotowaliśmy… Wciąż pracujemy nad kolejnymi udogodnieniami i nowościami, którymi będziemy się dzielić aż do grudnia! Z dekoracjami świątecznymi FairyTrees każde święta będą niezapomniane. Zachęcamy również do śledzenia nas na Instagramie, gdzie pokazujemy naszą fabrykę i przystrojone choinki.

© FairyTrees 2020