Sztuczne choinki FairyTrees – doskonała dekoracja na Gwiazdkę

Święta coraz bliżej! Trudno wyobrazić sobie świąteczne dekoracje bez najistotniejszego elementu, ikony Bożego Narodzenia – choinki. Jeżeli nie masz ochoty znów przepłacać za prawdziwe drzewko, męczyć się z przewiezieniem go do domu, a potem z usuwaniem z podłogi suchych, opadniętych igieł, zastanów się nad zakupem sztucznej choinki.

Dopasuj choinkę do swojego gustu i domu

W ofercie FairyTrees znajdziesz bardzo zróżnicowane modele. Choinki wzorowane są na prawdziwych gatunkach drzew, takich jak sosna, jodła czy świerk. Ponadto każdy element drzewek jest ręcznie robiony – z dużą dbałością o szczegóły, dlatego ich wygląd jest bardzo realistyczny.

Wśród modeli o tradycyjnym wyglądzie znajdziesz choinki ze sztucznym śniegiem (puchem z bawełny naturalnej lub srebrnobiałą masą perłową), a także wersje Slim, które charakteryzują się krótszymi gałęziami, a co za tym idzie – zajmują mniej miejsca. Niektóre modele posiadają dodatkowo prawdziwe szyszki dla ozdoby.

Warto zwrócić także uwagę na modele Premium. W odróżnieniu od standardowych drzewek, których igiełki wykonane jest z folii PVC, te warianty posiadają mieszane igliwie – igiełki znajdujące się najbliżej pnia również są z PVC, natomiast bardziej zewnętrzne igły zrobione są z poliuretanu (PU). Takie rozmieszczenie sprawia, że choinka wygląda doskonale – jest bujnie obrośnięta i naprawdę trudna do odróżnienia od prawdziwego drzewka.

Choinki na pniu FairyTrees – stylowa i uniwersalna ozdoba

Jeżeli zaś chcesz wprowadzić w swój świątecznie przystrojony dom powiew świeżości, to FairyTrees przygotowało na taką okoliczność serię choinek na pniu. Pozytywnie wyróżniają się nowatorskim, stylowym wyglądem. Posiadają one naturalny pień, na którym mogą znaleźć się pozostałości po uciętych gałęziach oraz ślady żywicy. U podstawy znajduje się stabilna kompozytowa konstrukcja przykryta jutowym płótnem. Choinki na pniu FairyTrees są uniwersalną ozdobą – mogą przystroić wejścia do budynków, altany i ogrody oraz inne przestrzenie – nie tylko na święta.

Sztuczne choinki – problem z głowy na długie lata

Do każdej choinki FairyTrees dołączany jest stabilny, składany stojak. Drzewko trzyma się mocno w stojaku i nie chwieje się dzięki opatentowanemu systemowi mocowania stojaka na choince. W większości modeli stojak jest metalowy, jednak tegoroczną nowością jest stojak drewniany, który znaleźć można w komplecie z modelami Premium (z PU) oraz choinką typu jodła Nordmanna.

Zakup sztucznej choinki FairyTrees to inwestycja, która się opłaci. Drzewko będzie Ci służyć wiele lat bez istotnych oznak zużycia. Używane materiały są trwałe i odporne na wilgoć czy promienie słoneczne, a staranne, ręczne wykonanie sprawia, że imitacja świerku czy jodły łudząco przypomina prawdziwy gatunek drzewa. Zatem jeżeli chcesz zdjąć sobie z głowy w tym gorącym, przedświątecznym okresie choć jeden obowiązek – sztuczne choinki FairyTrees to doskonałe rozwiązanie.

© FairyTrees 2020