Sztuczna choinka Jodła Nordmanna

Piękne świąteczne dekoracje domowe wymagają równie pięknego zwieńczenia – doskonałej sztucznej choinki. Z pewnością jedną z najciekawszych propozycji w asortymencie FairyTrees jest choinka sztuczna Jodła Nordmanna, zwana też Jodłą Kaukaską. Co sprawia, że to drzewko jest wyjątkowe?

Jakość bez kompromisów

Nowoczesna choinka sztuczna Jodła Nordmanna jest bardzo starannie wykonana. Gałązki są ręcznie robione. Igliwie jest z samogasnącej folii PVC, igiełki są stosunkowo szerokie, co potęguje wrażenie bujności. Materiał ten nie zawiera szkodliwego plastyfikatora i  charakteryzuje się dużą trwałością oraz wytrzymałością na wilgoć, odbarwienia, promienie UV czy środki chemiczne, ponadto możliwe jest poddanie go procesowi recyklingu. Stojak zrobiony z kolei z drewna jest nie tylko stabilny, lecz także estetycznie wygląda. Warto wspomnieć także o opatentowanym systemie mocowania stojaka na choince.

Wygląd najlepszy z możliwych

Z jakich powodów choinka świąteczna w wersji Jodła Kaukaska wyróżnia się pięknym wyglądem? Przede wszystkim odpowiada za to jej unikatowa konstrukcja. Gałązki, jak w każdej choince bożonarodzeniowej, ułożone są w piętra. Jednak w Jodle Nordmanna te poziomy naprzemiennie tworzone są to z krótszych, to z dłuższych elementów. Dzięki temu co drugie piętro jest wyraźnie widoczne, odstające od bryły drzewka i przez to choinka bardziej realistycznie wygląda. Z kolei krótsze gałązki w środku, bliżej pnia, odpowiadają za bujność. Dwa najniższe piętra dodatkowo są wzmocnione. Sam pień może być brązowy lub zielony. Sztuczna choinka Jodła Kaukaska wzorowana jest na rzeczywistym gatunku drzewa iglastego.

Sztuczna choinka, czyli komfort i funkcjonalność

Jodły Nordmanna FairyTrees stworzone są z myślą o jak najłatwiejszym użytkowaniu. Gałązki i igły zaprojektowano tak, aby można było układać je w dowolnym kierunku. Montaż drzewka oraz stojaka jest bardzo prosty, choć aby w pełni ukazać rozłożystość, bujność i ogólne piękno Jodły Kaukaskiej, na rozłożenie być może trzeba będzie poświęcić kilkadziesiąt minut. To jednak doskonała okazja, aby zrobić to wspólnie w rodzinnym gronie, a potem razem przystroić choinkę bombkami i lampkami oraz innymi ozdobami, które również znajdują się w ofercie FairyTrees. Warto pamiętać, że zakup sztucznej choinki jest także przejawem głosowania portfelem za ograniczeniem niepotrzebnej wycinki drzew.

Nowoczesna choinka Jodła Nordmanna tworzy w domu niepowtarzalną atmosferę świąt. Jej rozłożystość oraz gęstość umożliwiają łatwe udekorowanie dowolnymi ozdobami, a staranne wykonanie i przemyślany projekt sprawiają, że choinkę trudno odróżnić od prawdziwego, naturalnego drzewa. Magiczny klimat świąt Bożego Narodzenia warty jest podkreślenia poprzez najwyższej jakości dekoracje, do których z pewnością zalicza się sztuczna choinka Jodła Kaukaska FairyTrees.

© FairyTrees 2020