Świerk na pniu w trzech odsłonach

Choinki na pniu FairyTrees

Wiatr coraz chłodniejszy, częściej sprawdzasz, czy grzejniki są ciepłe a w telewizji pojawiły się świąteczne reklamy? Idą Święta! Za chwilę staniesz przed wyborem choinki bożonarodzeniowej. FairyTrees ma dla Ciebie kilka modeli sztucznych choinek, a wśród nich choinkę na pniu.

Świerk na pniu, czyli oryginalna klasyka

Choinki na pniu to oryginalna propozycja, którą coraz częściej wybierają wielbiciele Świąt. Drzewko bożonarodzeniowe wyróżnia się naturalnym pniem. Widoczne są na nim pozostałości żywicy i gałązek. Korona osadzona na drewnianym trzonie, składa się z igliwia wykonanego z trwałego tworzywa PVC. Choinka osadzona jest na podstawie z kompozytu ukrytej pod jutowym płótnem. FairyTrees stworzyła projekt choinki na pniu wzorując się na drzewach świerkowych. To wysokie, wiecznie zielone drzewo iglaste ma piękne, rozłożyste gałęzie. Idealnie wpasuje się w atmosferę Świąt oraz zachwyci każdego domownika.

Zielony, ze śniegiem, czy ośnieżony – która sztuczna choinka na pniu będzie odpowiednia?

Marka FairyTrees przygotowała trzy propozycje sztucznej choinki na pniu – świerk ze śniegiem, zielony oraz ośnieżony? W zależności od indywidualnych upodobań i preferencji możesz wybrać ten model, który najlepiej będzie się prezentował w Twoim wnętrzu.

Świerk na pniu zielony to sztuczna choinka wzorowana na pospolitych świerkach. Ciemnozielone igliwie do złudzenia przypomina prawdziwe, leśne gałązki. Doskonale prezentuje się zarówno bez dodatkowych ozdób jak i udekorowane. FairyTrees w tym sezonie oferuje wiele ciekawych ozdób świątecznych, takich jak szyszki czy bombki. Każdy pomysł na przyozdobienie drzewka z pewnością znajdzie aprobatę wśród domowników.

Smukła i zajmująca niewiele miejsca sztuczna choinka na pniu jest dostępna również w wersji ośnieżonej. Gałązki wykonane z wysokiej jakości tworzywa PVC zostały lekko przyprószone masą perłową imitującą szron. Bez obaw możesz postawić świerk na pniu ośnieżony na balkonie, tarasie czy przed domem. Niebanalna dekoracja świetnie wygląda również w aranżacji domowej.

Trzecią propozycją sztucznej choinki jest świerk na pniu ze śniegiem. Przyprószony imitacją prawdziwego, puszystego śniegu w zupełności wystarczy, aby wprowadzić świąteczną atmosferę. Śnieżnobiała korona doskonale prezentuje się zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach. Aby nieco ocieplić wizerunek choinki ze śniegiem, warto udekorować je bombkami w klasycznych kolorach – złotym, czerwonym, srebrnym.

Bajeczne Święta z FairyTrees

Świerk na pniu to jedna z wielu świątecznych propozycji marki FairyTrees. Podążając za wciąż zmieniającymi się trendami, w tegorocznej ofercie znalazło się wiele propozycji. Każdy znajdzie coś dla siebie. Sztuczne choinki Premium, smukłe drzewka w wersji slim oraz wiele ciekawych ozdób świątecznych, takich jak bombki, szyszki czy girlandy. Trudno oprzeć się urokowi tych pięknych dekoracji.

© FairyTrees 2020