Świąteczne dekoracje od FairyTrees!

Jeżeli myślisz już o świętach Bożego Narodzenia, to na pewno zastanawiasz się, jak w tym roku przystroisz swój dom. FairyTrees oferuje klasyczne ozdoby bożonarodzeniowe, czyli bombki, lampki i girlandy, które sprawdzą się w każdej świątecznej aranżacji!

Nowość: girlandy FairyTrees

Girlandy to doskonała, prosta i uniwersalna dekoracja. Pojedyncze pasmo może mieć długość 2, 4 lub 6 metrów, jest jednak bardzo elastyczne. Z wyglądu przypominać ma gałązki choinkowe, dlatego robione jest podobnie do sztucznych choinek FairyTrees – igliwie wykonane jest z PVC. Girlandy dostępne są w kolorach jasnozielonym i ciemnozielonym.

Bombki – piękna klasyka

Stylowe i tradycyjne ozdoby choinkowe w wydaniu FairyTrees pozwalają doskonale udekorować świąteczne drzewko. Nowoczesne wykonanie bombek z trwałego tworzywa zapewnia komfortowe użytkowanie – bombki nie tłuką się, lecz odbijają od ziemi. Ozdoby dostępne są w trzech kolorach: srebrnym, złotym i czerwonym, a także w dwóch rozmiarach – średnica może mieć 6 lub 8 cm. W zestawach 12 lub 24 sztuk znajdują się bombki matowe oraz połyskujące, a także 30 plastikowych haczyków.

Lampki LED – niezbędne dla świątecznej atmosfery

FairySparsk to aż 20 m sznura z około tysiącem małych lampek o ciepłej, jednolitej, delikatnej barwie, które tworzą w pomieszczeniu niezwykły klimat. Taka długość pozwala jednym zestawem przyozdobić nawet bardzo wysoką choinkę, bądź balustradę czy poręcz na zewnątrz domu. Kabel jest koloru zielonego, dlatego wkomponowuje się w choinkę.

Technologia LED zapewnia oszczędność energii, a przy tym trwałość i duże walory estetyczne. Ponadto lampki dzięki temu mogą być mniejsze, co pozwala gęsto i ładnie wpleść je w przewody.

Uniwersalne ozdoby nie tylko na święta

Ozdoby bożonarodzeniowe FairyTrees sprawdzą się zarówno do dekorowania wnętrz, jak i elementów na zewnątrz domu. Warto pamiętać, że lampki, bombki i girlandy to ozdoby nie tylko na choinkę – z powodzeniem przystroisz nimi balkon, poręcze, balustrady, żyrandole, czy nawet ściany i okna w domu (przykładowo widoczny jest coraz popularniejszy trend używania lampek jako stałego elementu oświetlenia dodającego pomieszczeniu uroku).

Warto zadbać o to, aby ten wyjątkowy czas świąt spędzić w pięknie przyozdobionym otoczeniu. FairyTrees oferuje także sztuczne choinki w różnych modelach, rozmiarach i formach. Pełen zestaw takich ozdób i dekoracji bożonarodzeniowych pozwala stworzyć prawdziwie świąteczną atmosferę.

© FairyTrees 2020