Poznaj dekoracje świąteczne FairyTrees

Bombki choinkowe FairyTrees

Dekoracje świąteczne FairyTrees to wyjątkowa kolekcja bombek i lampek choinkowych. Ponadczasowe kolory i formy sprawiają, że ozdoby posłużą przez wiele sezonów, nie tracąc na jakości i uroku. Poznaj bliżej tegoroczne propozycje i wybierz coś dla siebie.

Klasyczne bombki choinkowe

Bombki w trzech klasycznych kolorach (czerwień, złoto, srebro) oraz w dwóch rozmiarach (średnica 6 i 8 cm) pozwalają na stworzenie stylowej aranżacji drzewka. Dla wygody i bezpieczeństwa ozdoby zostały wykonane z trwałego tworzywa, dzięki czemu nie tłuką się, tylko odbijają od ziemi.

W kolekcji FairyTrees znajdują się zestawy bombek po 12 lub 24 sztuki. Każdy z nich składa się z ozdób o matowym i połyskującym wykończeniu. Dodatkowo komplet zawiera  30 plastikowych, zielonych haczyków wielorazowego użytku.

Wyjątkowe lampki micro LED

Lampki choinkowe o wdzięcznej nazwie FairySparks to 1000 małych punktów świetlnych. Dzięki zastosowanej technologii LED lampki są energooszczędne, trwałe i estetyczne. Lampki wyglądem przypominają malutkie kryształki utkane wśród cienkich przewodów. Na długości 20 metrów rozmieszczono około 1000 punktów. Taki rozmiar w zupełności wystarcza do udekorowania choinki o wysokości 150-200 cm.

Światło emitowane przez lampki jest delikatne, miękkie, o ciepłej barwie. Idealnie sprawdzi się przy tworzeniu magicznej atmosfery w zimowe wieczory. Ciemnozielony kabel staje się niewidoczny na tle choinkowych gałązek.

Dekoracje choinkowe i nie tylko

Dekoracje FairyTrees sprawdzą się nie tylko na choince, ale także jako elementy stroików świątecznych i aranżacji wnętrz. Lampki mogą być stałą ozdobą balustrady, pokoju, balkonu, a bombki sprawdzą się jako zawieszki w oknach czy na przystrojonym żyrandolu.

 

Gwiazdka to wyjątkowy moment i jedyny taki dzień w roku. Wybierając sztuczne choinki i dekoracje choinkowe FairyTrees możesz mieć pewność, że będzie to dobra decyzja. Wysoka jakość wykończenia i przemyślany projekt sprawiają, że nasze ozdoby są chętnie wybierane przez miłośników świąt w całej Europie. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz swój zestaw.

© FairyTrees 2020