Nie wiesz, jak przyozdobić dom na święta? FairyTrees ma na to rozwiązanie!

jak-przyozdobic-dom-na-swieta-blog-fairytrees

Okres świąt Bożego Narodzenia to tak wyjątkowy czas w roku, że utarło się w tradycji polskiej i światowej, aby uczcić te chwile poprzez przyozdobienie domu. Dzięki temu nasze cztery kąty nabierają magicznej atmosfery, która natychmiast wywołuje skojarzenia z ciepłem rodzinnych spotkań, radością z wymiany prezentów czy poczuciem wspólnoty przy wigilijnym stole. Nie należy zatem lekceważyć znaczenia tych, wydawać by się mogło, drobnych elementów, które składają się na ten niepowtarzalny świąteczny klimat.

Lampki choinkowe LED – doskonałe w każdej aranżacji

Z pewnością kluczowa ozdoba świąteczna, która kreuje niesamowity nastrój. Lampki FairySparks są drobne, świecą się niczym małe kryształki swoją ciepłą, delikatną barwą, tworząc w pomieszczeniu przytulną atmosferę, charakterystyczną dla świąt Bożego Narodzenia. Zastosowanie technologii LED jest rozwiązaniem energooszczędnym, a przy tym estetycznym i trwałym, a dodatkowo światełka mogą być mniejszych rozmiarów, co umożliwia gęstsze ich rozmieszczenie. Lampki choinkowe LED można umieszczać nie tylko na choince, lecz także na zewnątrz – doskonale przyozdabiają balustrady, balkony czy poręcze. Jeden zestaw FairySparks ma długość 20 m z około 1000 światełek, przez co lampki choinkowe mogą udekorować nawet najwyższe choinki.

Bombki choinkowe, girlandy i szyszki – doskonałość w prostocie

W tym przypadku FairyTrees stawia na tradycję i klasykę. W asortymencie znajdują się kuliste bombki choinkowe w trzech kolorach: złotym, czerwonym i srebrnym. Tradycja nie oznacza jednak odcięcie od nowoczesnych rozwiązań – bombki wykonane są z tworzywa, które dzięki swojej wytrzymałości sprawia, że bombki nie tłuką się przy upuszczeniu na ziemię. W zestawach liczących 12 lub 24 sztuki znajdują się ozdoby matowe oraz z połyskiem, a także zapas plastikowych haczyków.

Ozdoby świąteczne FairyTrees to także girlandy i szyszki. Girlanda może mieć długość 2, 4 lub 6 m, kolor ciemnozielony lub jasnozielony. Przypomina gałązkę choinki i jest bardzo elastyczna. Stanowi uniwersalna dekorację do przyozdobienia wnętrz oraz zewnętrznych elementów w domu i ogrodzie. Igiełki girlandy wykonane są z foli PVC. Nowością w asortymencie są szyszki FairyCones, w pełni naturalne, pozbawione nasion, o niewielkim rozmiarze – świetnie wkomponują się w bożonarodzeniowe dekoracje domu.

Do kompletu ozdób – sztuczna choinka

FairyTrees posiada bogatą ofertę sztucznych choinek. Wzorowane na prawdziwych gatunkach sosen, jodeł czy świerków, cechują się starannym wykonaniem i bardzo realistycznym wyglądem. Wśród dostępnych w sklepie Jumbo Shop drzewek znajdzie się coś dla każdego – różne wersje standardowych choinek z igliwiem z PVC, modele Premium z częścią igieł z poliuretanu, sztuczne choinki na pniu, wersje slim. Drzewka oczywiście występują w różnych rozmiarach, a także różnią się ozdobami – np. sztucznym śniegiem czy szyszkami.

Pomyśl o świętach już teraz

Warto zadbać, by ten wyjątkowy czas uczcić w pięknie przystrojonym domu. FairyTrees zapewnia wszelkie potrzebne akcesoria, które zdejmą Ci z głowy problem dobierania ozdób i dekoracji świątecznych i pozwolą w pełni cieszyć się okresem Bożego Narodzenia.

 

© FairyTrees 2020