FairyGlow – lampki choinkowe w ośmiu odsłonach

Lampki choinkowe LED FairyGlow

Czy wyobrażasz sobie świąteczne drzewko bez klimatycznego oświetlenia? Producenci prześcigają się w pomysłach na oświetlenie świąteczne, bo to nieodzowny element bożonarodzeniowych aranżacji. FairyTrees w nadchodzącym sezonie proponuje FairyGlow.

Lampki choinkowe LED sterowane pilotem

Lampki LED FairyGlow to niezbędny element dekoracyjny każdego, świątecznego drzewka. Ciepła barwa światła oraz możliwość sterowania nim za pomocą pilota, pozwalają na stworzenie wyjątkowej atmosfery. W tegorocznej ofercie FairyTrees są dostępne dwa modele- FairyGlow 400 (o długości 20m) i FairyGlow 600 (o długości 30m). Drobne, gęsto rozmieszczone punkty świetlne zostały wtopione w cienki, elastyczny drut. Ciemnozielony przewód jest niemal niewidoczny na tle igliwia. Co więcej, jest bardzo elastyczny, można go dowolnie formować dostosowując do kształtu gałązek.

W zestawie znajduje się pilot działający na podczerwień. Dzięki niemu lampki są bardzo funkcjonalne. Za pomocą ośmiu programów można sterować światłem, które świeci w takich trybach jak na przykład mix, fale, slow, flesz czy glow. Bardzo przydatną opcją jest funkcja timera. Dzięki temu, po 6 godzinach aktywności światełka same się wyłączają.

Światełka FairyTrees w zgodzie ze środowiskiem

Lampki choinkowe FairyGlow 400 i 600 zostały wytworzone w technologii LED. Dzięki temu Twoje rachunki za prąd będą niższe, a oświetlenie spełni swoją funkcję przez wiele sezonów. Światło generowane dzięki tej technologii jest jaśniejsze i mocniejsze od klasycznych rozwiązań. Światełka LED FairyTrees posiadają klasę szczelności IP44. Oznacza to, że możesz z nich stworzyć oryginalną, świetlną dekorację zarówno w domu jak i na balkonie czy tarasie. FairyGlow 400 i 600 mają niewielkie rozmiary, ale zastosowana technologia LED pozwoliła na uzyskanie mocnego światła.

Przygotuj się na Święta z FairyTrees

Trzeba uczciwie przyznać, że na wyjątkowy, świąteczny czas Bożego Narodzenia czekają nie tylko dzieci, ale też dorośli. Strojenie choinki, zewnętrzne aranżacje, dekorowanie okien i stołu. Przywiązujemy do tych przygotowań ogromną rolę, sprawia nam to radość. Marka FairyTrees w swojej tegorocznej ofercie stawia na klasykę i naturę. Wśród dekoracji znajdziesz naturalne szyszki, bombki w klasycznych kolorach, a także zielone girlandy. Zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji. Niech każdy dom zamieni się w oazę Świąt Bożego Narodzenia!

© FairyTrees 2020